Current Account Status, Güncel Hesap Durumu

avatar
(Edited)

EN (Note: Translation was made using Google Translate.)
Hello again. How fast time passes. About two months ago, I made a post titled 'Tribe Projects where you can get votes from @anadolu'. This kind of sharing keeps me energetic. I can clearly observe the previous situation, the goals, and how much of the goals I have achieved.

As you know, I am curating content with the @anadolu account. I try to choose quality content as possible. I share some of the content I have chosen with you. I recently started the Curator community. I posted some of the content I chose daily for a month. It was very productive for me. After that, I will continue my work on curating.

Ever since I returned to Hive Blockchain, I have been very interested in Tribe projects. I share in projects I like. I buy and lock the tokens of the projects I like from the tribes. I also actively curate these projects. I would like to share with you the current status of the tokens I locked. You can get votes from @anadolu account by producing content on these projects.

POB: 3800
LEO: 505
ARCHON: 1580
BHT: 25300
SPORTS: 644000
VIBES: 400
PAL: 4500
CINE: 580
CTP: 250
NEOXAG: 3100
STEM: 80
bLOG: 49000

I will continue to receive and lock the tokens of the projects in question and other projects I like. Unfortunately, many Hive users are unaware of many possibilities. Or he is not interested because he finds it complicated. Hive-Engine, Tribes, liquidity pools etc. I will work to promote projects that will develop and popularize Hive Blockchain, and to spread it among users.

My curator page: https://peakd.com/explore/curators/@anadolu/trail @anadolu I would be glad if you add it to your favorite curators.
Content I vote: https://peakd.com/@anadolu/trail
Curation track: https://hive.vote/dash.php?trail=anadolu&i=1


blog.png
image


TR
Tekrar merhaba. Zaman ne kadar hızlı geçiyor. Yaklaşık iki ay kadar önce '@anadolu'dan Oy Alabileceğiniz Tribe Projeler' başlıklı bir paylaşım yapmıştım. Bu tür paylaşımlar yapmak beni zinde tutuyor. Önceki durumu, hedefleri, hedeflerin ne kadarını gerçekleştirebildiğimi net bir şekilde gözlemleyebiliyorum.

Bildiğiniz gibi @anadolu hesabıyla içerik küratörlüğü yapıyorum. Olabildiğince kaliteli içerikleri seçmeye çalışıyorum. Seçtiğim içeriklerden bir kısmını sizlerle paylaşıyorum. Kısa bir süre önce Curator topluluğunu kurdum. Bir ay boyunca günlük olarak seçtiğim içeriklerden bir kısmını yayınladım. Benim için gayet verimli geçti. Bundan sonra da küratörlüğe dair çalışmalarıma devam edeceğim.

Hive Blok Zinciri'ne döndüğümden beri Tribe projleriyle fazlasıyla ilgileniyorum. Beğendiğim projelerde paylaşımlar yapıyorum. Kabilelerden beğendiğim projelerin tokenlarını satın alıp kilitliyorum. Bu projelerde de aktif bir şekilde küratörlük yapıyorum. Sizlerle kilitlediğim tokenların güncel durumunu paylaşmak istediğim. Bu projelerde içerik üreterek @anadolu hesabından oy alabilirsiniz.

POB: 3800
LEO: 505
ARCHON: 1580
BHT: 25300
SPORTS: 644000
VIBES: 400
PAL: 4500
CINE: 580
CTP: 250
NEOXAG: 3100
STEM: 80
bLOG: 49000

Söz konusu projelerin ve beğendiğim diğer projelerin tokenlarını alıp kilitlemeye devam edeceğim. Ne yazık ki bir çok Hive kullanıcısının bir çok olanaktan haberi yok. Ya da karmaşık bulduğu için ilgilenmiyor. Hive-Engine, Kabileler, likidite havuzları vb. Hive Blok Zinciri'ni geliştirip yaygınlaştıracak projelerin tanıtılması, kullanıcılar arasında yaygınlaştırılması için çalışacağım.

Küratör sayfam: https://peakd.com/explore/curators/@anadolu/trail @anadolu'yu favori küratörlerinize eklerseniz sevinirim.
Oy verdiğim içerikler: https://peakd.com/@anadolu/trail
Kürasyon izim: https://hive.vote/dash.php?trail=anadolu&i=10
0
0.000
7 comments
avatar
(Edited)

Gelişmeler çok güzel! Hepsi de gerekli tokenlar. Kesinlikle bu tribe projelerinden daha fazla bahsedip yaygınlaştırmalıyız. Bu anlamda senin kabile tanıtımları yazıların çok faydalı.

0
0
0.000
avatar

Teşekkür ederim. Kabileler, akıllı medya tolenleri vb. Çok önemli gerçekten. Umarım faydalı olabiliriz.

0
0
0.000
avatar

BHT'de sağlam oy gücüne ulaşmışsın. POB de gayet iyi. Oy veren ellerin dert görmesin :) Hatırlatma iyi oldu, bilimkurgu hesabım üzerinden de kürasyon izine katıldım.

0
0
0.000
avatar

Teşekkür ederim hocam. İkisinde de ilk çıktığında başlamıştım. Takip için ayrıca teşekkür ederim.

0
0
0.000