BNB, BSC, BEP20, CUB, BLEO, DEFI, Metamask - коротко про все для учасників української спільноти (UA language)

avatar

Привіт всім, хто зараз читає це повідомлення. Як видно із першої картинки, сьогодні спробую продемонструвати основи із основ, а саме: "Що таке метамаск", "Як перевести свої BNB на метамаск?", "Як налаштувати мережу BEP20 на вашому метамаску", "Розповім про свій прогрес по накопиченню токенів #CUB", розповім як конвертувати токен #LEO в токен мережі Binance smart chaine, щоб додати до вашого метамаску", тепер давайте про все попорядку.

BNB BEP20 CUB DEFI METAMASK.jpg


Написати про все це я вирішив після ось цього коментаря. Можливо це потрібно було зробити тішки раніше, щоб ще більше людей змогли зрозуміти всі ці основи, та приєднатись до проекту децентралізованих фінансів - https://cubdefi.com/.


image.png


Що таке Metamask? Metamask - це своєрідний гаманець, який допомагає зберігати та зручно використовувати свою криптовалюту.
Як завантажити Metamask можна дізнатись ось із цього посилання - https://docs.cubdefi.com/tutorials/how-to-download-and-setup-metamask. Так, текст статті на англійській мові, але перекладач ніхто не відмінняв, тим більш що у більшості браузерів уже вбудований перекладач.

image.png

Раніше Metamask працював лише із блокчейном Ethereum. Нещодавно почали зявлятись інші, аналогічні мережі, які використовують аналогічний код, що і блокчейн Ethereum. Саме так з'явився Binance smart chaine (BSC), який для здійснення транзакцій (різних переказів) використовує схожий на протокол ETH20 протокол BEP20.

image.png

Після того, як ми встановлюємо Metamask, нам необхідно додати до нього нову мережу Binance smart chaine (BSC). Як це зробити гарно описано ось в цьому повідомленні - https://docs.cubdefi.com/tutorials/how-to-connect-metamask-to-bsc-and-cubfinance.

image.png

Після того, як ми налаштували Binance smart chaine (BSC) можемо переказувати на нього токени, що підтримуються протоколом BEP20. Наприклад ті ж BNB, BUSD, USDT, ETH, bLEO, DAI, DOT. Зараз, спробую розповісти, як це зробити на прикладах.

image.png

Візьмемо для прикладу токен BNB, який можна купити на біржі Binance. Купивши цей токен, знаходимо його на гаманці біржі і натискаємо Withdraw. Після цього обовязково обираємо мережу Binance Smart Chain, яку ми пере цим налаштовували на своєму гаманці Metamask. Вписуємо кількість токенів, що будемо відправляти і підтверджуємо вивід.

image.png

Після переказу токенів BNB на ваш Metamask вони за кілька хвилин зявляться у Вас на рахунку на мережі Binance Smart Chain. Приблизно ось так. Переконайтесь, що у Вас вибрана саме мережа Binance Smart Chain.

image.png

Якщо ж ви хочете відправити собі на гаманець Metamask із налаштованою мережею Binance Smart Chain не токени BNB, а інші токени, які також підтримуються мережею BEP20, наприклад BUSD, то після чи перд їх переказом необхідно буде додатково додати ці токени. Цей приклад я детально розбирав в ось цьому своєму повідомленні - https://leofinance.io/@cranium.leo/yak-dodati-tokeni-na-bch-povidomlennya-dlya-druga-sho-ne-zmig-rozibratis-mini-gajd-po-cubdefi-dlya-ukrayinskoyi-spilnoti.

Крім того, переказ токенів в мережі BEP20 гарно описано ось в цьому повідомленні https://docs.cubdefi.com/tutorials/how-to-receive-tokens-on-binance-smart-chain

image.png

Як конвертувати токен #LEO в #bLEO гарно описано ось в цьому повідомленні - https://docs.cubdefi.com/tutorials/how-to-wrap-leo-into-bleo

image.png

Навіщо робити все це? Думаю, кожен самостійно повинен вирішувати навіщо це Вам. Особисто мені це було необхідно для того, щоб розібратись і отримати свій перший досвід надання ліквідності в децентралізованній біржі https://cubdefi.com/, проекту засновників однієї із найактивніших спільнот на #HIVE - @leoFinance. Почавши надавати ліквідність у двох парах BNB-CUB та BUSD-CUB (на суму приблизно 800 BUSD) за період із 11.03.2021 року (ось стартове повідомлення - https://leofinance.io/@cranium.leo/i-did-it) і на момент написання повідомлень я отримав девіденти в розмірі 85 токенів CUB. Звісно, чим більше користувачів надають ліквідність тим менші відсотки майбутніх девідентів ми будемо отримувати.

image.png

З іншої сторони, ці 85 #CUB - пасивний резуьтат роботи моїх токенів, які раніше просто лежали на рахунку централізованої біржі.

Ось така от вийшла стаття. Думаю, на найголовніше питання від @barski вона здатна дати відповідь. На прощання, раджу тричі перевіряти перед тим, як здійснювати будь-які транзакції. Вдалих Вам вихіднихMy Referals link

Exchanges
Binance | Poloniex | Huobi | Cryptex24 | Ionomi | Bitwired | Qtrade | Kuna
Cryptogames
Doctor Who | Oceanplanet | c24 games | Splinterlands | Cryptobrewmaster | Exodegame | Rabona
Cryptoblogs
HIVE | STEEM | lbry.tv | noise.cash


Без имени1.jpg
0
0
0.000
5 comments
avatar

Congratulations @cranium.leo! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 600 comments.
Your next target is to reach 700 comments.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

0
0
0.000
avatar

Большое спасибо за содержательное пояснение процесса. Вижу,что лимиты взаимодействия Улья и Binance,превышает мою необходимость в BNB на сегодня. Но,надеюсь,что мои кубики не имеют срока хранения).

0
0
0.000