Podruhé válčíme s @krakonos -em

image.png
@kraki si dnes otevřel balíček Gladius... Ale o tom až tak psát nehodlám.

@tazi založil gildu. Snad se mu plní, co od ní očekával. @jedenjenda založil tenhle účet. Snad... Já se snažím pomoct, jak umím, i když si od toho občas moc neslibuju.
image.png
Tak tohle byl můj zisk za minulou sezónu... 8 bedýnek. Ve kterých nebylo vůbec nic. Halt stříbrná liga!
image.png
No a tohle je @kraki ... Halt bronzová liga... 41 bedýnka a v nich... Taky dohromady nic, ale 34x cennější nic než já.
Závěr? Sestoupím do Bronze. Zítra pronajmu, co se dá, abych klesl na 5000.

Teď další moje moudro. Začátek sezóny. Nemá vůbec smysl hrát. Jinak jdu od porážky k porážce. Asi tak od 5.dne pomalu začnu... To už se ti lepší hráči dostali do vyšších lig a já mám šanci už taky aspoň něco uhrát.

A dovolím si dotaz. Máme na výběr. Hrát Modern, nebo Wild mode. Já si vybral jeden - Wild. To znamená, že všichni hrají se vším, co mají. Jaký by mělo smysl se snažit v obou modech? Dostal bych něčeho víc?

A hned druhý dotaz. Teď , když už nepokračuje airdrop SPS nemá cenu držet něco na BeeSwap v párech s čímkoliv, není-liž pravda?

V diskusi pod tímhle tagem to moc nežije... Co se dá dělat. Co vybereme, skončí v Barracks. Takže budeme moci posílat naše karty ze série Gladius do brawlů, budeme vítězit, dostávat merrits, kupovat si další kartičky, ty pak pálit a dostávat DEC... Díval jsem se, že DEC je za $0.0006307. No, nevím, nevím, jak dlouho tomu budeme věnovat čas...

Četl jsem článek od @jedenjenda . Celkem se k němu nikdo nevyjádřil. Nevím, jestli zapůjčení tam jmenovaných karet bude motivací pro nové hráče, aby se zapojili do brawlů... My, staří, tam stejně zůstaneme. Upgrade budov dobrý nápad je...

Další článek podle tímhle nickem psát zatím nehodlám.0
0
0.000
18 comments
avatar

Ahoj, dle mého je s novými pravidla určitě efektivnější hrát v bronzu I než v silver III. Jinak ty dvě ligy modern/wild můžeš hrát obojí a je to jedno. Body do bednicek dostavas v obou. Dokonce bych řekl, že je docela efektivní odehrát třeba půl sezóny v jedné a druhou půlku v druhé. Protože se stane to co říkáš ty. Lepší hráči jdou nahoru a čím později začneš, tak máš snazší protihráče.

Jinak si myslím, že ty karty co jsou jako odměna jsou docela silné. Asi s nimi nevyhrajes vše, ale v některých situacích jsou fakt velmi silné.

0
0
0.000
avatar

Myslím že sa viac oplatí hrať Modern, vyzerá že sú tam oveľa väčšie DEC odmeny za súboj. Toto je síce za 17-ty vyhratý súboj v rade v Silver II, ale aj bez toho je to o oveľa lepšie ako Wild. Navyše majú ligy v Modern nižšie kritériá na Power (čo je rozumné, keďže sa dajú použiť iba niektoré karty), takže kým vo Wild dosiahnem iba na Silver II, v Modern by som mohol ísť aj do Gold III.

0
0
0.000
avatar

!PGM

0
0
0.000
avatar

Sent 0.1 PGM - 0.1 LVL- 1 STARBITS - 0.05 DEC - 15 SBT tokens to @guildacesky

remaining commands 0

BUY AND STAKE THE PGM TO SEND A LOT OF TOKENS!

The tokens that the command sends are: 0.1 PGM-0.1 LVL-2.5 BUDS-0.01 MOTA-0.05 DEC-15 SBT-1 STARBITS-[0.00000001 BTC (SWAP.BTC) only if you have 2500 PGM in stake or more ]

5000 PGM IN STAKE = 2x rewards!

image.png
Discord image.png

Support the curation account @ pgm-curator with a delegation 10 HP - 50 HP - 100 HP - 500 HP - 1000 HP

Get potential votes from @ pgm-curator by paying in PGM, here is a guide

I'm a bot, if you want a hand ask @ zottone444


0
0
0.000
avatar

Congratulations @guildacesky! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s):

You received more than 200 upvotes.
Your next target is to reach 300 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Our Hive Power Delegations to the July PUM Winners
Feedback from the August 1st Hive Power Up Day
Hive Power Up Month Challenge 2022-07 - Winners List
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!
0
0
0.000