HivePolish twitter report and meet-up preparation proposal

EN-PL

signal20210529191227.jpeg

Przyznam się bez bicia, że lepsze wyniki wykręcam bo dołączyłem do różnych inb na twitterze oraz reklamuję trochę nasz wolny od cenzury Hive w świecie antyszczepionkowców. Nie mówię czy zgadzam się z nimi czy nie, ale jeśli się z nimi nie zgadzam chcę by ci mogli wyrażać swoje zdanie, a ja mam prawo ich "zmutować" na Hive xD

I must admit straight away that these better results are due to me taking part in some twitter shitstorms and me advertising our cansorship-free Hive in the world of Polish anti-vaxxers. I don't reveal if I agree with them or not, but if not I want them to be freely expressing their thoughts on Hive and me excersising my right to "mute" them on Hive xD

signal20210529191230.jpeg

Powiem też, że jeśli macie czas i chęć na twitterze, to żebyście spojrzeli na to co robi @hiro-hive - wynajduje tweety, w których aż prosi się o to by zareklamować Hive i zalajkować wpisy innych dla lepszej widoczności. Dostajecie za to silny upvote i od czasu tipy - osobiście zgarnąłem za to ponad kilkanaście hive. Możecie dopisać się w jego postach, żeby Was też wołał.

I must tell you that if you have some time and will on twitter, to look to what @hiro-hive is doing - he finds tweers that are perfect for advertising Hive. While you're at it you can like other's Hive posts to make them more visible. For taking part you can get a strong upvote on Hive and some tips - personally I got over 10 hive for it recently. You can get listed for calling in his posts.

enter image description here

PROPOZYCJA


Pandemia nieco luzuje, robi się coraz cieplej a okazuje się, że jest nas na Śląsku całkiem pokaźna grupa. Może jakiś meet-up. Ale zanim zaczniemy planować spotkanie, co wy na to, żeby zorganizować zbiórkę na gadżety, salę, czy inne wydatki, które mogą pozwolić nam uzyskać lepszą rozpoznawalność - Takie zjazdy organizowane są nie tylko po to by uczestnicy wymieniali doświadczenia, ale również po to, żeby jakaś osoba postronna spytała "a wyście skōnd sōm, co to je tyn hajf". Przy wykorzystaniu @reward.app można by zbierać za pomocą publikacji postów i Waszych upvote'ów. Oczywiście dokładne wykorzystanie środków, skarbnik, komu zwrócić niewykorzystane środki - będzie szerzej dyskutowane. Myślałem o jakichś koszulkach, albo przynajmniej zestawach magnesów (np. takie jak @deepresearch robił) czy innych gadżetów. Wszystko zależy od tego ile się uzbiera. Co o tym myślicie?

The pandemy is loosening its grip now, it's getting warmer and it has turned out that Hive community in Silesia is quite numerous. What would you say for meet-up. But before we start planning on dates and places, what would you say about creating a fundraiser for meet-up costs (gadgets, conference hall etc.) that will help us gain more publicity - such fests/conferences are held not only for exchanging experiencesm, but also for some bystanders to ask "where y'all from, what is this hive". Using @reward.app one can collect funds with posts and your upvotes. Of course the exact expenses and other details ad who's going to keep the keys, what to do with unused funds, will be discussed beforehand. I thought about t-shirts or at least magnets (liek the ones @deepresearch has ordered) or some other gadets. Everything depends on how successful the fundraiser will be.
signal20210529194821.jpeg
photo by @deepresearch

Posted Using LeoFinance Beta0
0
0.000
15 comments
avatar

trochę nasz wolny od cenzury Hive w świecie antyszczepionkowców

No tu co 5 post jest o tej tematyce, więc w sumie drugą stronę to odstrasza na wstępie.

Tylko nie wiem, czy jestem w stanie znieść więcej. Najwyżej zostaniesz z nowymi kolegami.

Standardowo na Śląsku zbieraliśmy się w lokalu i nie robiliśmy jakiejś zrzutki specjalnej. Wszystko zależy od ilości chętnych.

0
0
0.000
avatar

No tu co 5 post jest o tej tematyce, więc w sumie drugą stronę to odstrasza na wstępie.
Tylko nie wiem, czy jestem w stanie znieść więcej. Najwyżej zostaniesz z nowymi kolegami.

Ten nowy zaciąg na Hive to nie jest moja sprawka. Problem w tym, że taka tematyka ludzi ostro rajcuje, więc łatwiej robi się zasięgi.

Standardowo na Śląsku zbieraliśmy się w lokalu i nie robiliśmy jakiejś zrzutki specjalnej. Wszystko zależy od ilości chętnych.

Dokładnie, wszystko zależy od ilości chętnych i na to co będziemy chcieli zrobić. To jest tylko delikatny przyczynek do dyskusji.

0
0
0.000
avatar

@herbacanymag
Chodzi mi z tą zbiórką np. o coś takiego, że jak się zgłosi 10 osób i byśmy chcieli zrobić koszulki, to zamiast 35 zł sztuka dałoby się zrobić 20 zł sztuka i wtedy może więcej chętnych się pojawi choć po odbiór koszulki.

0
0
0.000
avatar

Coś za coś. Antyszczepy i szuria niech nam robią zasięgi i ruch w google'u, nie musimy ich lajkować i polecać dalej.

Ja się staram zainteresować swoich ogarniętych kolegów, ale póki co tylko jeden dał się przekonać - ten od MMA :P.

0
0
0.000
avatar

MMA, spoko, zawsze inny content 👍

0
0
0.000
avatar

Tak. Poza tym ziomek sobie może dorobić - mało kto o tym pisze na Hive, więc połączy przyjemnie z pożytecznym z korzyścią dla naszej społeczności :).

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Temat nie ma znaczenia, każdy ma prawo do swojego zdania. Lajkować nie musisz, ja natomiast zrobię to przy odpowiednim poście, jak zrobiłem to parę razy, mimo że Twoje poglądy nie zawsze mi się podobają. Miejsce jest dla wszystkich, obawiam się, że wkrótce zobaczysz wielu niepodobających się Twoim poglądom.

Już zaczynam podsyłać kanał, ( Hive dla opornych ) wybrałem ją względów na stare czasy, bo inni są niewidoczni w #polish. Również parę osób już jest i pewnie zauważyłeś, że doświadczają i nie mają pełnej wiedzy za to mają kanały i są w grupach gdzie, wystarczy jeden post i kolejni przybędą.

@/grecki-bazar-ewy jak, @/mariuszkarowski, @/browery wybiorą sobie, jak im pasuje, ja natomiast przygotowuje temat pod communities, właśnie zaczynam ogarniać całe hive, bo pojawiło się kilka ciekawostek na i poza. A i ludzie zaczęli w końcu stawiać pytania - gdzie się przenieść. Czasem warto się ugryźć w język i nie kąsać nadaremno...

0
0
0.000
avatar

Jasne, że każdy ma prawo do swojego zdania - zawsze o tym mówię. Tak samo jak każdy ma prawo je skomentować jak chce, na tym polega wolność słowa, której hołduję od ponad dekady. Nie podoba mi się zarówno lewacka, jak i prawacka szuria, więc przeżyję tych ludzi. Po prostu nie będę tam zaglądał.

0
0
0.000
avatar

Pisałeś kiedyś, że Marcin Rola nie ma prawa komentować. ;-)

0
0
0.000
avatar

Nie ma prawa komentować rzeczy, w przypadku których prawda jest szczególnie ważna, gdy gada bzdury. Wielokrotnie, jak nie przy każdym tekście dot. Roli, mówiłem że ma prawo mówić co chce i będę bronił tego prawa mimo animozji względem niego :P.

0
0
0.000
avatar

Dzięki @herbacianymag za podesłanie posta, zapomniałam o tym miejscu.

Jeśli chodzi o meetup, w sumie lokale już otwarte to niby można coś organizować. Wcześniej odpowiedzialna za to była @pkocjan, ale pytanie czy są chętni na spotkanie.
W kwestii zrzutki - nie mam jakiegoś wybitnego parcia, fajnie jest mieć jakąś drobną pamiątkę jak notesik czy długopis, ale nie pali mnie to wybitnie.
Sama pewnie bym się przeszła, a nuż może i śląska gwardia by też się pojawiła. Albo przynajmniej przytargałabym moją maskotkę do siedzenia w osobie @mys.
@gtg wiem, że chcesz jakieś spotkanie, chodź do ludzi :D

0
0
0.000
avatar

Ludzie są mocno przereklamowani ;-)

0
0
0.000
avatar

Ja wiem, że jestem jestem botem, a @mys to jeszcze bardziej skomplikowany system, ale na pewno nie będzie tak źle :D

0
0
0.000
avatar

Co prawda na Śląsk mam kawałek, ale może by się udało dojechać ;-)

0
0
0.000