Pomysł na drobną inwestycję

avatar

Mam nadzieję, że pamiętacie o zasadzie, że wszystko co przeczytacie w internecie należy traktować z daleko idącą ostrożnością. Angielskojęzyczne internety posługują się skrótem DYOR - Do Your Own Research i dzisiaj chciałbym was zaprosić do rozeznania tematu CUBLIFE.

enter image description here

Część z nas zaangażowało się zarówno w token inwestycji długoterminowej LBI (LeoBackedInvestment) jak i projekt DeFi LeoFinance oparty o BinanceSmartChain (odpowiednik Ethereum) - CUB. Ogólnie, tutaj rada pod którą się podpisuję, należy śledzić co się dzieje w świecie LeoFinance, bo to chyba najbardziej prężna grupa zgromadzona wokół Hive, która przyciąga tutaj dziesiątki użytkowników dziennie.
DeFi to jest ostatnio bardzo popularna rzecz, która w mojej ocenie nie osiągnęła jeszcze swojego szczytu, ale popularność przyciąga różnych oszustów, dlatego trzeba szukać projektów z jakąś dozą wiarygodności.

Ale wracając do tematu, grupa LBI @lbi-token oprócz tego, że bezpośrednio zainwestowała w CUB, to uruchomiła nowy token na H-E Cublife dedykowany wyłącznie cubowi. Za środki ze sprzedaży tokena kupują tokeny CUB.
Tokeny CUB są umieszczane w poolach cubdefi, najlepszy z nich na chwilę obecną przynosi takie przychody:

sprawdźcie https://cubdefi.com

Przychody te w 50% są reinwestowane, 10% trafia do portfela LBI, a pozostałe 40% trafia z powrotem do posiadaczy tokena na H-E w Leo.

Aktualnie w portfelu Cublife jest:
enter image description here

Dla kogo?
Oczywiście, jeżeli zrobicie odpowiedni research i ocenicie ryzyko, to myśle, że jest to ciekawa opcja, dla tych którym zalegają jakieś tokeny na H-E, albo wolne Hive
Dla większej kasy myślę, że bardziej się opłaca wejść bezpośrednio w CUBa, zwłaszcza póki aktualny kurs jest niski. Na wskoczenie w LBI może być już za późno, ale tokenik czy dwa nie zaszkodzi.

Mam nadzieję, że wartość tokena istotnie wzrośnie, bo:

  • uruchamiają Kingdoms (kontrakt z autocompoundem, czeka podobno na audyt bezpieczeństwa),
  • uruchomili LeoBridge tj. usługę mostu pomiędzy siecią ETH a BSC, można wymienić dowolny token oparty na ETH na dowolny token na BSC i ponoć wychodzi taniej niż przy wykorzystaniu dotychczasowych opcji a wielkość maksymalnej transakcji wynosi już 5k$,
  • ponoć byli kontaktowani przez Cointelegraph, czyli jest szansa na wyjście poza środowisko DeFi do ogólnego kryptoświata szerzej.

Czy tak się stanie, zobaczymy. Ja wyślę może jeszcze parę $ w to, ale jezeli będę mieć więcej środków na Hive to zainwestuję bezpośrednio w CUB

Jak w to wejść?

Chyba nic trudniejszego
enter image description here

Ewentualnie jeśli zalegają Wam jakieś tokeny na H-E a ich nie używacie i nie chcecie ich sprzedać to istnieje jeszcze opcja, w której delegujecie tokeny jak Neoxag, PAN, BPC i inne kontu @brofi w zamian za token BRO

Posted Using LeoFinance Beta0
0
0.000
2 comments