Splinterlands. Hrát si, nebo vydělávat?

avatar

Tenhle článek nepíšu sám. Píšeme s tátou. Přemýšlíme, jak dál ve Splinterlands. Jestli hrát, nebo nehrát.

Já mám takové záchvaty, kdy mě to baví. Ale teď už většinou ne. Vždycky, když už to vypadá, že začnu vyhrávat, tak se nějak změní pravidla. A to není žádná zábava skoro pořád prohrávat a když někdy vyhraju, tak za to pak dostanu něco úplně bezcenného s malou cenou.

Máme nastaveného robota. U @zirky -ho. Jakože odehrává, když mi ne. Občas hrajeme ručně. Robot zpravidla první týden sezóny prohrává, pak je to tak napůl. Teď zrovna je nějaký nemocný a prohrává úplně všechno. Ani nestaví monstra.

Táta začal zkoušet kartičky pronajímat. Ne všechny se dají... Teď je to tak, že já mám asi 6.000 Collection Power a táta 19.000. Tak jsme pronajali mých asi 1.000 a tátových 4.000. Kolik nám to nese? Na to je dobrý https://splintershare.info/ :

Tátovi asi 23 DEC denně.

Mně asi 1,5 DEC... Tentokrát jsme dostali hodně DEC v denních kvestech. Ale průměrně dostáváme víc za pronájem než vybojujeme.

Takže logicky. Vyplatí se, aby táta sestoupil do Bronze I a pronajal dalších 11.000 Collection Power.

Oba budeme v Bronze I a necháme běžet robota. A uvidíme. Bude mít vůbec smysl bojovat v Brawlech, když za 4 dny končí airdrop SPS?

Na nová pravidla jsme se zběžně dívali... My nerozumíme ani těm současným. Bojové módy Wild a Modern. V prvním mám rating asi 800, v druhém 400. Na co to má vliv? Nevím. A než bych se to dozvěděl, pravidla se zase změní.
A na závěr nasdílím jeden souboj...

Prohrál jsem, prohrál...0
0
0.000
15 comments
avatar

Bot nějak zlobí. Jelikož se změnily ty pravidla. Musí se upravit, chvíli to bude trvat. Zatím jsem to aspoň trochu upravil.
Taky mi staví prázdné tými. Příští týden by to snad mělo být lepší. Ale změny jsou už tak časté, že se neví.
Omlouvám se za nepříjemnosti tobě i @krakonos -ovi.
Musím asi bota častěji kontrolovat.
!hivebits

0
0
0.000
avatar

Ale když prší, je to ještě lepší...
!PGM

0
0
0.000
avatar

Sent 0.1 PGM - 0.1 LVL- 1 STARBITS - 0.05 DEC - 15 SBT tokens to @kraki

remaining commands 0

BUY AND STAKE THE PGM TO SEND A LOT OF TOKENS!

The tokens that the command sends are: 0.1 PGM-0.1 LVL-2.5 BUDS-0.01 MOTA-0.05 DEC-15 SBT-1 STARBITS-[0.00000001 BTC (SWAP.BTC) only if you have 2500 PGM in stake or more ]

5000 PGM IN STAKE = 2x rewards!

image.png
Discord image.png

Support the curation account @ pgm-curator with a delegation 10 HP - 50 HP - 100 HP - 500 HP - 1000 HP

Get potential votes from @ pgm-curator by paying in PGM, here is a guide

I'm a bot, if you want a hand ask @ zottone444


0
0
0.000
avatar

Ono je to těžký, pravidla se mění, protože se řeší problém s roboty. Takže ano, vy jste zasažený důsledky řešení problému, který sami spoluvytváříte.

Ale jak jsem psal už několikrát, hra by se měla hrát protože tě baví. Určitě hraješ mnoho různých her ať už na PC nebo třeba stolních, od kterých taky neočekáváš zisk. To by mělo být to základní co si musíš rozmyslet. Pokud tě to opravdu nebaví, tak se s tím asi nemá cenu trápit.

Pokud tě to ovšem baví, tak bys měla popřemýšlet co děláš špatně. Koukal jsem na tvůj balíček a vidím, že máte s tátou docela velkou power, ale máte ji rozházenou v docela špatných kartách. Taky koukám, že nemáte summonery a podobně. Myslím, že pokud byste si začali opravdu nestudovávat pravidla, jak vyhrávat, tak to dotáhnete mnohem dál.

0
0
0.000
avatar

Nakupovali jsme ty nejlevnější karty vzhledem k jejich hodnotě, protože jsme chtěli postoupit do vyšší ligy. Pak se změnila pravidla.

Je mi 11 a baví mě to, když vidím dobrý výsledek. Nechci si nastudovávat pravidla v angličtině, která se mění každou sezónu.

Teď robot nefunguje. Ta změna pravidel ho také dostala. Hrajeme ručně.

0
0
0.000