SplinterLands a RisingStarGame

avatar

Někdo musí skočit po hlavě do neznámé vody, jiný aspoň spadnout ze žebříku. Někdo dokonce aktivně sportuje. Ale mně stačí prostá existence, abych dopadl stejně jako oni. Že prý degenerativní změny na páteři...

Navíc @kraki je od úterka doma. Zase nějaká viróza. Jo, trpí na to až moc často. Navíc jde v úterý na alegrologii a musel vysadit prášky. Takže ani pořádně neví, ze všeho čeho mu je blbě.

Jsme doma. @kraki se nudí. A oběma nám to už leze na mozek. Já bych se sám zabavil. S ním je to horší. Takže se utíkám ke psaní. Zatímco on o místnost dál paří a psát článek se mu nechce. Začnu ho přesvědčovat, až dopíšu sám.

Chci dnes pro sebe porovnat SplinterLands a RisingStarGame. A dospět k tomu, co já v těch hrách vlastně chci dosáhnout... A nepoužiju tagy pro tyhle hry. Nemám zrovna zájem, aby je někdo z těch komunit četl.

Přiznávám, na začátku jsem se nechal u SL zaslepit vidinou peněz. Zrovna byly slušné ceny karet i SPS a DEC. Doufal jsem, že tomu tak bude napořád... A jsem zainvestoval pár stovek dolarů.

Ale objevila se série Chaos Legion. Za neskutečně vysokou cenu. A od té doby to jde se hrou s kopce... Pro autory a provozovatele hry už je asi cíl splněn. Cena toho balíčku na H-E se teď pohybuje kolem 3,7 hive. Prodával se za 4 USD. Ceny karet spadly na desetinu nebo níž. Už té hře prostě nevěřím.

Ze zvyku se jí ale pořád věnuju. Chvíli denně. Odehraju Brawly, pár her. Co kdyby... A psát Hivestats se vyplatí.

Při nemoci jsem začal se synem hrát RSG. No... On ji pochopil a vysvětlil mi ji. Ne, že bych znal dokonale všechna zákoutí.

Vlastně jsem do toho šel kvůli giveaways. Asi jste si všimli na @godfish -ově čtvrtečním přehledu, že se nám prudce zvýšil počet commentů. Žebrat se ukazuje být efektivnější než hru hrát. Než obě hry hrát. I na SL existují giveaways. A dostáváme ecency body. Což bylo to, co jsem od začátku chtěl.

Nepůjdu do podrobností. Na SL i na RSG si kupujete balíčky. V SL stojí balíček několik hive. V RSG stojí asi 0.22 hive. Jsou v něm jen tři karty...

Mám ambiciózní cíl. Vydělat na giveaways 100.000 starbits. Doufám, že to zvládnu do konce května. Hlavně žebrotou na giveaways. Pak si koupím za zvýhodněnou cenu 12 balíčků. A prakticky přestanu hrát. Počkám rok dva, co bude s cenou karet z balíčků.

Ano, bylo by efektivnější napsat jeden článek, vydělat 3 hive a těch 12 balíčků si prostě sprostě koupit. Ale to by nebyla žádná hra...

Nicméně, jsem vyléčen z toho, že by se jakoukoliv hrou na hive dalo něco vydělat. Možná na začátku... Když člověk včas zavře krám a odejde.

Drugwars snad už nehraje ani @petrvl ...

Tudíž se vrátím k článkům. Každých 14 dnů Hivestats. Každý týden @kraki napíše přehled za RSG. Tím ale na @cesky plevelit nebudeme.

Jinak hurá zpátky do Jičína, do Kutné Hory a tak podobně! Tohle je snad poslední ze série mých podivných článků, které v poslední době produkuji.0
0
0.000
6 comments
avatar

občas hraje pořád :)

0
0
0.000
avatar

Jsem byl zvědavý, jestli se ozveš, když Tě zmíním... Žiješ mimo Prahu?

0
0
0.000
avatar

no i v praze, ale nestíhám... budu kolem pátého, dáme kafe/pivo :) ???

0
0
0.000
avatar

Snad jo. Zkusíme ještě někoho?

0
0
0.000