Czy @polish.hive powinno grać w gry?

Ruszają kolejne gry na Hive, większość z nich obraca się również wokół możliwości zarabiania. Czasami jest to hazard. Od hazardu stronię, nie znam się na nim. Ale wracając do tenatu.

Część z projektów, czy to kuracyjnych, czy inwestycyjnych, inwestuje w prowadzenie przez ten projekt konta gejmingowego. Czy myślicie, żeby to był dobry pomysł dla @polish.hive? Mogło by to poprawić HP, czyli kurację. Myślę też tak, że nie wymagałoby to jakiejś inwestycji zewnętrznych, dałoby się pewnie ogarnąć to posiadanymi tokenami H-E.

Czy ma to w ogóle sens? Czy może to przynieść zwrot inwestycji? Czy wynaga to werbowania dziesiątek nowych graczy?

Czy ktoś z Was czytających, gra w ogóle w jakąś z gier na Hive.

Wg hiveprojects.io gier jest aktualnie 24 i z tych, które migają przede mną na Twitterze i tutaj na Hive to:

  • cryptobrewmaster
  • dCrops
  • hashkings
  • rabona
  • rising star
  • woo
  • terracore

To nie jest żaden ranking czy lista zasłużonych, ale zwyczajnie, lista tego co widuję. Kolejne gry jednak powstają. Jest jakaś strzelanka, jest Splinterlands.

@gerber może coś doradzi.
@hallmann ty chyba grałeś w rabonę, nie?

IMG_20230515_214010.png0
0
0.000
28 comments
avatar

Grałem w Rabonę, ale projekt w zasadzie na początku roku z dnia na dzień został zakończony. W inne gry nie gram. Niestety nie widzę nic, co by mnie mogło zainteresować.

0
0
0.000
avatar

Gram w dCity. :)

0
0
0.000
avatar

Z tego co słyszałem, to chyba na obecnym etapie nie ma sensu w to wchodzić, czy sie mylę?

0
0
0.000
avatar

Sama weszłam bardzo późno, więc raczej nie jestem najlepszym doradcą w tym temacie.

Mam żelazną zasadę - gram tylko w gry, które mnie bawią. Play to play. Jeżeli ktoś daje radę play wyłącznie to earn, to podziwiam, bo sama nie miałabym cierpliwości. :)

0
0
0.000
avatar

Ja pewnie też bym nie dał. Jeśli natomiast byśmy się zdecydowali, to pewnie starałbym się powierzyć komuś tę zabawę. Bo sam bym się bał, że zainwestuję środki i nic z tego nie wyjdzie

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Gram w dCity i TerraCore, obie gry żyją, a ta druga mnie ostatnio dość mocno wciągnęła.

Werbowanie daje bodajże 25% czyli 5Hive od osoby, ale cała tokenomia jest na takim etapie, że wciąż dość łatwo jest się odkuć, chociaż wiadomo, najlepiej coś tam dodatkowo zainwestować.

0
0
0.000
avatar

Próbowałem zajrzeć na terracore ale trzeba zapłacić te Hive a nie widziałem żadnej recenzji.

0
0
0.000
avatar
(Edited)

https://terracorehub.com/

Tutaj masz drugi frontend, czysto tekstowy, może jak tu zajrzysz to lepiej się zorientujesz jak to wygląda. Ogólnie to jest gra idle, co 4h przychodzą punkty akcji i coś można zdziałać, ale rabowanie zasobów od innych i konkurencja daje fun. Gracze rozwijają swoją postać, siłę, obronę i wydobycie SCRAP. Na razie sinki do topienia SCRAP działają i powstają kolejne, ale tokeny ostatecznie będą drukowane ad infinitum. Ostatnio było dostosowanie krzywej wydobycia, żeby wydłużyć żywotność gry. No i dochodzą dodatkowe atrakcje, NFT, skrzynki.

Jak zarejestrujesz się z mojego linka to odeślę Ci połowę prowizji
https://www.terracoregame.com/?ref=deepresearch

0
0
0.000
avatar

Logowałem już się tym kontem tam, ale kazało mi zapłacić 20 Hive. Boję się, ze włożę 20 Hive a potem i tak z tego niewiele wyjdzie,albo zwyczajnie gra mi się nie spodoba 😬

0
0
0.000
avatar

Dostałeś coś?

0
0
0.000
avatar

Tak, wysłałem Ci połowę.

0
0
0.000
avatar

Dzięki, a co polecasz na początku?

Ja poszedłem raczej w obronę

Screenshot_2023-05-17-18-23-07-03_f47484f9b24111b93e9a47c1dfbc1846.jpg

0
0
0.000
avatar

Ogólnie middle to long term nie ma co robić konta "do wszystkiego", na początku tak do 10lvl trzymaj ENG i DEF na podobnym poziomie, jak uciekniesz w ENG to staniesz się farmą, w drugą stronę to nie warto bo nic nie wykopiesz. Jak chcesz iść na tym etapie w DEF to ATT trzymaj tak 2poziomy niżej to zrabowany SCRAP będzie fajnym dodatkiem. Ale, ale, tak to wyglądało parę tygodni wcześniej, obserwuj sobie jak się zmienia wartość SCRAP do zrabowania na liście kont po podnoszeniu statsów.

Mi wyszło konto "do wszystkiego" bo jestem od samego początku i mechanika grę zdążyła zmienić się parę razy. Teraz natomiast idę mocno w DEF i ENG, ale zauważyłem, że musze mocno nadgonić DEF, żeby nie lądować co 4h na szczycie listy to rabowania.

0
0
0.000
avatar

Mogę cie atakować pytaniami?

Jak kliknę stash to ten scrap, co widać na koncie H-E jest bezpieczny?

0
0
0.000
avatar

I rozumiem żeby klikać claim nie id razu tylko sobie rozkładać w czasie

0
0
0.000
avatar

Tak, co 4h masz jeden claim, max 5 możesz akumulować, najlepiej chyba zaatakować (to Ci daje 60sec tarczy) i potem sobie zebrać, tuż po tym jak dostaniesz możliwość zebrania i ataku (dodawane są równocześnie)

Na pewno warto pilnować sobie jaka wartość nie-claimowanych SCRAPów wrzuci Cię na szczyt listy do rabowania przy jakich statsach i o jakiej godzinie i claimować przed osiągnięciem tej wartości, ale to już bardziej zaawansowana strategia, mi się trochę nie chcę z budzikiem grać :D

0
0
0.000
avatar

Dzięki. Ciekawym jak ta gra będzie wyglądać dalej

0
0
0.000
avatar

Mam 2 scrap i nikt mnie nie atakuje. To dużo czy to zależy od siły konta?

0
0
0.000
avatar

Ja gram w splinterlnads, rising star, cryptobrewmaster i nową twórców SL - genesis leauge sport. Powiem tak - SL słabo przędzie, brak nowych graczy, duże zmiany, które zmniejszyły zarobki ( za misje dostajemy karty, których nie może na tą chwilę sprzedać). Może jakieś newsy o landach coś ruszą.

Rising star - gra chyba upada, kompletnie nic tam się nie dzieje, zarobek niezauważalny.

Cryptobrewmaters - kiedyś trochę klikałem, później sprzedałem wszystko co się dało i POWERUP zrobiłem - gra nie miała w sobie nic ciekawego.

Genesis leauge sport - wygląda na piłkarską kopię SL. Kupiłem kilka paczek, żeby zobaczyć z czym to się je, ale na razie można tylko handlować kartami. Nie ma możliwości gry.

0
0
0.000
avatar

Czyli ogólnie kupa

0
0
0.000
avatar

Ogólnie to tak. Jak ktoś trochę zainwestował w SL za czasów alfy/bety to jeszcze coś tam kapie, bo gra pewnie diamond/champion. Ja trochę się wyprzedałem z kart jak DEC był 12$/1000.

0
0
0.000
avatar

Ja dopiero zgłębiam temat i zainteresowałem się dCity 😀

0
0
0.000
avatar

Z tego co słyszałem to zarobki są ba tym juz średnie. Wydaje mi się też, że gra jest stworzona przez Polaka

0
0
0.000
avatar

Nie dla zarobku, dla zgłębienia mechanizmów jak to jest zrobione. Taka ciekawość zawodowa :)

0
0
0.000
avatar

Nie zapomnij napisać posta o swoich wnioskach 😉

0
0
0.000