Wieści z frontu twitterowego

avatar
(Edited)

Screenshot_20220309_094554.jpg

Nie ukrywam, że ostatnie wydarzenia dodatkowo pokomplikowały mi już i tak napięte plany. Dodatkowo w tym wszystkim mam problemy techniczne na kilku poziomach - lecz nie o tym chciałem tutaj napisać.

Screenshot_20220309_094639.jpg

Początkowo, gdy miałem jeszcze siły starałem się wskoczyć w dyskusję o wojnie na Ukrainie, co częściowo się udaje. Porównajcie proszę liczbę kliknięć w linki oraz wizit profilu z poprzednim raportem. Link do raportu

Gdybym był ruskim, ukraińskim zawodowym trolem, to spokojnie byłbym w stanie te wyniki jeszcze podkręcić. Tylko, że nie przekładałyby się one na cel prowadzenia konta - szeroko rozumianą promocję Hive.
Content Hive w tym czasie był średnio klikalny w porównaniu do bezpośrednich relacji z frontu.

Screenshot_20220309_094802.jpg
Najbardziej popularne linki Hive pochodziły od @lesiopm

Na chwilę obecną nie planuje też zaangażować się w akcje charytatywne na rzecz Ukrainy czy Ukraińców, gdyż myślę, że społeczność Hive zaopiekowała się nimi. Jestem w kontakcie i bezpośrednio pomagam dwóm użytkownikom Hive, którzy musieli uciekać przed wojną, ale jest to pomoc na odległość. Pomoc to duże słowo w kontekście tego, co inni Polacy robią, ja tylko daję małe wsparcie w załatwianiu spraw.

Obawiam się jednak, że trzeba by zastanowić się nad tym, czy w jakiś sposób nie włączyć się w pomoc, bo to, że za kilka tygodni minie tzw. "miesiąc miodowy" jest pewne i obawiam się, że cała rzesza Ukraińców zostanie bez realnej pomocy. Może zamówić vlepki i oklejać nimi dary? Udostępniłbym je potem Królestwu i innym chętnym. Dla niektórych może to być odebrane jakoś nieuczciwie, nieludzko, ale wielkie korpa tak robią, politycy tak robią. Gdyby to nie działało to by tak nie robiono.

@hallmann

@mciszczon wołam, bo chyba robiłeś jakieś grafiki Hive?0
0
0.000
2 comments
avatar

Mogę pomóc w przygotowaniu materiałów graficznych do druku i nie tylko, a także pomóc je wyprodukować czy nawet współfinansować.

Niestety nie uda mi się chyba wyjść z własną inicjatywą i doprowadzić jej do końca samemu, więc cieszyłbym się, gdyby znalazł się jeszcze ktoś, tak abyśmy zrobili to wspólnymi siłami :)

0
0
0.000
avatar

za kilka tygodni minie tzw. "miesiąc miodowy"

Obawiam się, że nawet szybciej. Widzę to po aktualnej zbiórce w KBK.

Co do hifowej akcji pomocowej, to mogłaby ona wyglądać tak, że opublikowana zostałaby lista rzeczy potrzebnych, które można kupić na Allegro (bo kupony na Allegro można kupić za krypto) i każdy wg własnego uznania mógłby coś kupić, ustawić odpowiedni paczkomat a ja bym to mógł odebrać, zmagazynować w KBK, a potem obkleić i wysłać na Ukrainę jakimś transportem. Można byłoby też puścić jakiegoś njusa, że poszła paczka rzeczy kupionych za krypto. Taki luźny pomysł.

0
0
0.000