Kryptoměnová adopce je tu! Důkazů je hned několik

avatar

Čekali jsme hodně dlouho, ale myslím, že jsme se dočkali. Globální masové náborové kampaně nových kryptospekulantů. A nejenom těch, i těch dříve nerozhodnutých logicky uvažujících a opatrných investorů, kteří chtějí ochránit svoje finanční aktiva před inflací.

Důkazů mám hned několik, tady jsou.

Binance sponzoruje Lazio Řím

Dlouhodobý sponzorský kontrakt podepsal tým Lazio Řím s nejznámější kryptoměnovou burzou Binance. Na dresech tak budou hráči Lazia nosit logo Binance, za což tým obdrží 30 milionů Euro. Z Říma je kousek na Maltu, kde má firma sídlo, to je asi spojení proč zrovna Lazio je prvním, koho tato burza sponzoruje. Plus se na Binance obchoduje token LAZIO, který je právě určen fandům tohoto týmu.

FTX bude mít reklamu na Superbowlu

Že nevíte, co je Superbowl? Finálový zápas soutěže amerického fotbalu NFL. 30 sekund vysílacího času bude stát burzu FTX asi 6 milionů dolarů a pomůže jim oslovit více než 90 milionů lidí! THIS IS BIG!

FTX Arena?

A ještě jendou burza FTX, momentálně jedná o přejmenování stadionu NBA v Miami, kde hrají domácí Heat. Aréna by se jmenovala FTX Arena, jak příznačné.

Ale to není od FTX vše. FTX rozdala v úvodním zápase NBA 500$ fanouškům z jednoho vybraného sektoru Miami Heat, který se zúčastnil zápasu. Ale ne v hotovosti, ale jako pouzkázku na trading na jejich burze. Zbytek fandů dostal speciální tričko a NFT token.

Reklama na Crypto.com na internetu i ve fyzickém světě

Také na vás vyskočil Matt Damon v reklamě na crypto.com? Matt je docela důvěryhodná osoba, myslím že si vybrali správně. A obrovskou reklamu jsem objevil v Brně na ulici Milady Horákové, tedy v místě, kde projíždí tisíce aut denně.

Cryptocom.jpeg0
0
0.000
8 comments
avatar

Paráda :) V Polsku to taky jede, tady můj poslední úlovek z Krakowa starý jen pár dní. Rovněž dosti exponovaná část města...

252713312_470892150916136_1106186904331037227_n.jpg

@tipu curate

0
0
0.000
avatar

Mají tam bitcoinmat nebo přijímají bitcoin?

0
0
0.000
avatar

To nevím, musím se jít zeptat :) Asi to pak hodím do postu...

0
0
0.000