RE: Weekly summary, 152 thousand steps (ENG,CZ)

avatar

You are viewing a single comment's thread:

Hele, úplně bych asi nechtěl chodit "bos" po městě po asfaltu a betonu. Spíš takový ty stezky kolem + výlety. Běh ne, od té akce u vás jsem si dal pauzu, bo mě bolelo koleno. Ale tam to zatím vidím určitě na boty.0
0
0.000
5 comments
avatar

Mám teď hodně dobrou zkušenost s Xero (konkrétně tyhle . Není to už úplně ošklivá bota a je to asi nejpříjemnější/nejpohodlnější barefootka, kterou jsem zatím měl/mám. Ještě budu asi příští rok testovat Barebarics, protože to vypadá na první dobrou už jako fakt teniska, ale nejsem si teda jistej, jestli to má všechny parametry barefoot boty, ale líběj se mi i vzhledově, tak to chci testnout. :)

0
0
0.000
avatar

Ty Xero vypadají velmi dobře, vypadají jako normální boty. Asi nejdřív zkusím něco levnějšího a pak se uvidí... Kamarádka si chválí nějaké unisex Bennon, jestli tu značku nepletu. Ty vypadají podobně jako @paprik -ovi Head.

0
0
0.000
avatar

Jop vyzkoušej. Ono se na tom většinou nemá moc co pokazit, pokud teda někde tu síťovinu neprotrhneš o nějakou větev. Jako všechny ty barefootky co mám, nebo jsem měl, vydržely do teď a to třeba ty Viva naběhaly určitě daleko přes 1000 kilometrů.

0
0
0.000
avatar

Já koukám po prstových botech, taky je má Hudy Sport Vibram fivefingers, lidi si je chválí. Až na smrad teda. Je třeba do toho ponožka

0
0
0.000
avatar

Jo těch bot a ponožkobot je dneska strašně moc. Nevyzkúšáš, nevieš :)

Já sem celkově víc chodil úplně bos pár let dozadu, protože ty boty byly prostě strašně drahý a fakt se mi nelíbily. Dneska je ta situace už trochu jiná.

0
0
0.000