Alternatívny spôsob propagácie HIVE

avatar

Zdravím vospolok. Posledných pár dní som rozmýšlal, ako by bolo možné aj mimo osobných kontaktov priviesť na Hive nových ľudí, resp. ako by sa dal Hive efektívne spropagovať. A keďže som žgrloš, tak v ideálnom prípade zadarmo :) No a aspoň jeden nápad zatiaľ mám: ponuky práce.

hive_shout.jpg

Na internete existuje viacero inzertných stránok, ktoré majú veľmi slušnú návštevnosť a umožňujú bezplatné vkladanie inzerátov, vrátane pracovných ponúk. A tak ma napadlo, či by jedna z tých pracovných ponúk nemohla byť písanie článkov na Hive. Napr. v kategórii brigády, resp. vedľajší príjem. V inzeráte by mohol byť krátky popis toho čo je Hive a ako funguje, plus odkazy na podrobnejšie vysvetlenie a registráciu (napr. na Ecency). Predpokladám, že by to mohlo osloviť hlavne študentov hľadajúcich brigády, alebo mamičky na materskej.

Áno, podstatou Hive je samozrejme niečo iné ako len odmeny a zarábanie. Ale jeho neoddeliteľnou súčasťou je aj to, že pravidelným písaním kvalitných príspevkov sa tu dá vytvoriť nezanedbateľný vedľajší (a neskôr z časti aj pasívny) príjem. A keď to môže prilákať nových ľudí, z ktorých aspoň niektorí môžu svojimi príspevkami pozitívne prekvapiť, tak prečo tento aspekt nevyužiť.

Čo si o tom myslíte? Malo by niečo takéto zmysel? Je to ešte prijateľná forma reklamy, alebo je to už cez čiaru?0
0
0.000
5 comments
avatar

The people doing V2K want me to believe it is this lady @battleaxe Investigate what she has been up to for 5 years. Its the next step to stopping this. Make her prove where she has been for 5 years or where she is now. She is involved deeply with @fyrstikken and his group. Her discord is Battleaxe#1003. I cant say she is the one directly doing the v2k. Make her prove it. They have tried to kill me and are still trying to kill me. I bet nobody does anything at all. Make @battleaxe prove it. I bet she wont. They want me to believe the v2k in me is being broadcasted from her location. @battleaxe what is your location? https://ecency.com/fyrstikken/@fairandbalanced/i-am-the-only-motherfucker-on-the-internet-pointing-to-a-direct-source-for-voice-to-skull-electronic-terrorism

0
0
0.000
avatar

Kdysi už nějaký takový, tuším fiktivní, "inzerát" představoval @godfish . Snad ho ale i někam zadal... Je to let. Nepamatuju se.
Já tu budu brzo pět let. Nesehnal jsem ještě nikoho. Kromě syna přes Splinterlands. A ten toho teď taky moc nepíše...

0
0
0.000