Güncel Hesap Durumu

avatar
(Edited)

Merhaba sevgili TR topluluğu. Kaç kişi kaldık?😊 Yaklaşık bir hafta önce bir token gönderme/delegasyon çağrısı yapmıştım. Hesabınızda kullanmadığınız, fazladan tokenleri @turkiye hesabına gönderebileceğinizi belirtmiştim. Böylece hesaplarda boş duran tokenler bireysel olarak bir şey ifade etmezken belirli bir hesapta toplanınca bir oylama ağırlığına dönüşecekti. Bildiğiniz gibi hesap ve gelirleri tamamen topluluğa tahsis edilmiş durumda. Bu nedenle çağrımı tekrarlıyorum.
CtsH8O-W8AECTGd.jpg
Token biriktirme konusunda belirli bir stratejiyi takip edeceğim. Öncelikle topluluk tarafından fazlaca kullanılan etiketlerle ilgili tokenler biriktirilecek. Daha sonra diğer tokenlere zaman ayrılacak. Ancak sizler herhangi bir ayrım gözetmeden gönderim/delegasyon yapabilirsiniz. Gelelim hesapta kilitlenen/delegasyon alınmış token listesine:

HP1055, PAL 700, POB 68, LEO 9, STEM 82, NEOXAG 1000, SPORTS 29.000, BHT 5100, HUSTLER 30.000

Bu arada çağrıya cevap verip POB ve STEM delegasyonu yapan @muratkbesiroglu'na ayrıca teşekkür ederim. TR etiketindeki ve Türkçe paylaşımlarınızda bahsi geçen tokenlere atanmış etiketleri kullanırsanız memnun olurum. @turkiye hesabından gelen oyla bu tokenlerden kazanabilirsiniz. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere. Ben @anadolu.

Görsel: kaynak0
0
0.000
6 comments
avatar

Desteklerin içın teşekkür ederim Hive de beni sürekli destekleyen hesap @anadolu ve @turkiye. Ilk fırsata bende destek olacağim delagete icin diger coinler icinde. 🙏👋💯

0
0
0.000
avatar

Yorum ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Maddi destek şart değil. Topluluk olarak bir arada bulunalım. Bu bile yeterli.

0
0
0.000
avatar

Congratulations @turkiye! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 1250 upvotes.
Your next target is to reach 1500 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Feedback from the June 1st Hive Power Up Day
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!
0
0
0.000
avatar

Broadhive'ları da delege edecektim ama öyle bir özellik yok galiba :)

0
0
0.000
avatar

Teşekkür ederim hocam. Düşünmeniz yeterli. BHT'de delegasyon özelliği açık değil.

0
0
0.000