Co očekávám od vztahu ?

avatar
(Edited)

Než začnu výzvu absolvují zítra pro nedočkavce nebo nevěřící Tomáše.😉

Tak a můžeme začít

Celkově sem byl obviněn že hledám samoživitelky že se spoléham na jejích zoufalost . A předpoklad že žena potřebuje živitele rodiny.

S tim rozhodně nesouhlasím.

Dítě mi ve vztahů nevadí. A nevím je si můj předpoklad. Že samoživitelka by měla být odpovědnějši méně náročná odpovídá realitě.
A názor že hledám maminku je taky nepřesný.

Nechci moc myslím nebo ano sám nevím?

Co bych od partnerky očekával neni věrnost . V podstatě nároky mam téměř nulové ale zároveň vysoké. Záleží jak to kdo bere.

Rád bych měl někoho. Komu bych mohl složit hlavu do klína a třeba i brečet . Kdo by mě uťešil a podpořil svojí reálnou přítomnosti.

Myslím to tak zle ?

Vím že jsem to s tím majetkem atd přehnal. Ale všem je to špatně že prostě jsem ochotný někoho dát před sebe .
Copak to není láska?

Ženským opravdu nerozumím.
Nějaké tipy ohledně žen ?

A nějaké tipy ohledně zítřku ?0
0
0.000
16 comments
avatar

@pavelsku tuhle poznamenal, že kdo nečte články ostatních ve své komunitě, chová se drze, nebo hloupě. Má pravdu. Nečíst články, u nichž tě v komentáři někdo označí, je pak ještě hloupější.

Každopádně protože teď opravdu čtu všechny články v #cesky, kromě nápovědy výše nemám jiného tipu, než abys nepublikoval rozmazané fotky a nefotil si vlastní prsty.

Chceš-li mít možnost někomu se vybrečet, nehledej životního partnera, ale psychoterapeuta. Životní partner k sobě chce životního partnera. Tím spíše samoživitelka, která asi nemá úplně nejlepší zkušenosti s muži. A k dítěti či dětem, o které se stará, nepotřebuje další dítě. Takové ženy potřebují ještě více než jiné spolehlivého životního partnera. Dospělého a mentálně vyspělého.

Ale proč píšu... Chtěl bych znovu vypíchnout, že #cesky je určeno pro obsah napsaný česky, případně slovensky, a to zejména ten kvalitní. Nejsi-li schopen psát česky, obávám se, že nejde o tag pro tebe. V krajní situaci neváhám využít downvote.

Záleží-li ti na čtenářích, zajisti si software, který svede udělat alespoň tu nejprimitivnější korekturu. @zirky ti tu kdysi posílal odkaz na nějaký bezplatný online nástroj. Pokud ti na tvých čtenářích vůbec nezáleží, je to samozřejmě v naprostém pořádku. Pak ale buďto nepoužívej tag #cesky, nebo ber v potaz možný downvote.

0
0
0.000
avatar

Achjo vzpominej @zirky ten na mě aspoň kašle aspoň něco pro mně dělá aktuálně.
S tim downvote se divím Že si ho nevyužil na moje vyštipaní dávno.

Ale zase by si mi dal zapravdu ohledně těch HP a jednání z pozice síly.

Celkově nemám rád Když tě někdo pod moje články volá.
Celkově mi to tady připomíná opakující scénář ze života. Někoho kdo mi jde po krku a Někoho kdo se mě zastává

0
0
0.000
avatar

V prvé řadě mi jde o #cesky. Diskutovat moc nemá smysl, zdá se, že se mi nedaří předat ti prakticky žádná sdělení... Takže velmi stručně:

Zajímavý obsah v #cesky je super. Bez ohledu na to, kdo ho napíše. Mizerný obsah v #cesky si zaslouží varování. Bez ohledu na to, kdo ho napíše. Pokud je i několik varování neúčinných, existují downvoty. Není v tom nic osobního, jde o ten obsah.

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Tak tenhle tvůj komentář jsem taky nějak nepochopil.

0
0
0.000
avatar

Jednoduše prostě mi dva jsme se rozešli. Kašleš na mě a neřešiš mě.

Aspoň mě nerozebiraš a nekritizuješ .
A jsme spolu v pohodě

0
0
0.000
avatar

On ten problém je velice jednoduchý, jenže ty to evidentně nechceš poslouchat...

@godfish tě upozorňuje na to, že chceš-li dávat články pod tag #cesky, máš si na svých postech dát záležet z hlediska stylistiky, gramatiky a tak dále. Jinak přijde z jeho strany downvote. Nepřijde ti to fér? Fajn

  • buď založ si vlastní tag a komunitu
  • zkus rozjet diskuzi o tom, proč to podle tebe není fér
  • přidej se jinam
  • nebo ten tag prostě vynech

Takhle to totiž skoro vypadá, že ty ten downvote chceš, aby sis potvrdil roli oběti, které je ubližováno, ačkoliv ti to bylo několikrát vysvětleno.

Nikdo ti po krku nejde

0
0
0.000
avatar

Vybral sis dobrou chvili pro ktitiku . Aktuálně proklinam svou existenci.

0
0
0.000
avatar

Jakou kritiku? Já jsem ti napsal 4 možnosti, který mě z hlavy napadly, co všechno můžeš dělat v situaci, která se ti evidentně nelíbí. A jsem si jistej, že se dají vymyslet další (nebo je minimálně lze rozvést)...

Pak jsem napsal, jak to na mě celý působí a to je všechno. Že proklínáš svou existenci mě sice mrzí, ale vůbec netušim, jak do toho zapadá můj komentář.

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Jenom tak že sis vybral dobrý čas...
Přečti moje aktuální dilko .

Prostě na mě dolehla tíha všechno beznaděj

0
0
0.000
avatar

Žena chce většinou partnera, o kterého se může v životě opřít, který jí nabídne stabilitu a jistotu. Důležité je taky věřit v sám sebe a vzchopit se. Mít ženě co nabídnout.
Jistě existují vyloženě mateřské typy, které o tebe budou chtít pečovat. Ale tolik jich zase není a nejsem si jistý, jestli bys vyloženě nějaký takový typ ženský chtěl.
Aktivně hledej a nevzdávej to. Jistě uspěješ.

0
0
0.000
avatar

Udělal bych pro dotyčnou cokoliv napnila by mě pozitivitou .Nemyslím že bych byl špatný...

0
0
0.000
avatar

Špatný rozhodně ne. Ale ženský to tak nějak neocení. A nebo toho začnou zneužívat. Je potřeba, aby se i žena snažila. Šikovná ženská tě sbalí sama a dá ti pocit, že jsi jí sbalil ty :D
Aneb když ženská nechce, neuženeš jí. Je to kontraproduktivní a ještě víc je to odrazuje.
Prostě se seznamuj, klidně využívej nějaké seznamky, choď na rande a bav se tím. Má zájem? Dobře. Nemá zájem? Poznej jinou, která zájem mít bude.

0
0
0.000
avatar

Udělal jsem zase kravinu v nejnovějším článku.

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Koukám. Pomůžou ti tyhle věci:

1 - Nepoužívat tag cesky pro tyhle články a výlevy, případně si vytvořit nějaký nový. Pak tady nebudeš vůbec nikomu vadit.
2 - Najít si holku, co o tebe bude stát. To vyřeší dost tvých potíží a zapomeneš na ty minulé.

Taky by ti možná pomohlo občas si zobnout tabletku třezalky, mají ji i občas i v drogerii. Mě pomohla dostat se z depresí u vyhoření. Zlepší ti náladu a dodá chuť do života.

0
0
0.000
avatar

S těmi donwoty to asi nebude mít význam. Jedna z mých chyb chovám se sebedestruktivne

Taky myslis ze jsem jen manipulator a lžu s tou zofalosti atd

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Přes bod jedna nejede vlak. Pokud ho nedodržíš, tak pravidla komunity jsou neúprosná. Její členové mají zájem na její kvalitě. Budujeme jí plno let, tak je to pochopitelné. Je v ní práce, čas i finance.

Nesoudím druhé. Nikdo není dokonalý. Věřím, že jsi zoufalý. Jenže to můžeš změnit jen ty sám. A když ti to nejde, obrať se na odborníky a nebo přímo na Boha, ať už věříš nebo ne. Požádej ho, ať přijde a změní ti život. když to budeš chtít, přímo to vyslov.

0
0
0.000