HiveStats Monthly Progress - September 2022 [ENG-TUR]

One more month has passed by. It is time to write a HiveStats Monthly Account Progress post. Account Progress post has been one of the posts I like to share very much on HIVE. I have already started to write it once in every 14 days as well.

Bir ay daha geçip gitti. HiveStats aylık gelişim yazısı yazma zamanı geldi. Hesap Gelişim yazısı, HIVE'de paylaşmayı en çok sevdiğim yazılardan biri oldu. Bunu artık 14 günde bir yazmaya da başladım.

If you also want to analyze your 7 or 30 days stats on HIVE Blockchain, just write your account name on https://hivestats.io/, all is collected in one page.

Siz de HIVE Blokzincirinde 7 ve 30 günlük verilerinizi analiz etmek istiyorsanız, hesap adınızı buraya https://hivestats.io/ yazmanız yeterli, herşey tek bir sayfada toplanmıştır.

July 2022 had been my most productive month in terms of HIVE rewards till September. I could not beat this record in August. However, I broke my record in September and September has been the month which I received the most rewards on HIVE. I think I will be able to spare more time for HIVE in the coming weeks as my social activities will decrease further due to the facts that summer months ended and the weather has been getting colder. I have already been preparing my posts. Therefore, I want to break my record which was in September. Nevertheless, as always, the more I have spare time the more I try to be online on HIVE by posting, upvoting and commenting on posts thanks to @ecency DApp.

2022 Temmuz ayı, HIVE gelirlerim açısından Eylül ayına kadar en kazançlı ayım olmuştu. Ağustos ayında ise bu rekorumun üstüne çıkamamıştım. Buna karşın, Eylül ayında rekorumu kırdım ve Eylül ayı HIVE’da en çok gelir elde ettiğim ay oldu. Yaz aylarının geride kalması ve havaların soğuması nedeniyle sosyal aktivitelerim daha da azalacağından önümüzdeki haftalarda HIVE’a daha çok zaman ayırabileceğimi düşünüyorum. Yazılarımı şimdiden hazırlıyorum. Böylece Eylül ayındaki rekorumu da kırmak istiyorum. Yine de her zamanki gibi, ne kadar çok boş zamanım olursa, @ecency uygulaması sayesinde post paylaşarak, oy vererek ve paylaşımlara yorum yazarak HIVE'de o kadar çok aktif olmaya çalışıyorum.


https://hivestats.io/

Here is the some data that was collected from HiveStats for September:

I shared four posts in September. I received 7.84 HIVE from Curation Rewards, 99.31 HIVE and 54.19 HBD from Author Rewards, and 6.75 HBD interest payout from Saving account in September. Comparing to August, there is about %98 increase in author rewards. Curation rewards increased %14; besides, APR rate increased from %7.29 to %7.84. HBD interest payout increased %14 thanks to the raised HBD interest rate to %20. Although the share of HBD rewards has been decreased in the rewards pool, I plan to save some more HBD. I think to convert some of them to HIVE to power up when its price is over more than $1 or I might use the HBD I will receive in the future to Power Up after accumulating 500 HBD.

Eylül ayı için HiveStats'dan alınan bazı veriler şöyledir:

Eylül ayında dört yazı paylaştım. Eylül ayında 7.84 HIVE Kürasyon gelirlerinden, 99.31 HIVE ve 54.19 HBD Yazar gelirlerinden, ve 6.75 HBD Faiz gelirini Tasarruf hesabından elde ettim. Ağustos ayına kıyasla, yazar gelirlerinde yaklaşık %98 artış var. Kürasyon gelirleri %14 arttı, ayrıca yıllık kürasyon getiri oranı %7.29'dan %7.84'e yükseldi. %20'ye arttırılan faiz oranı sayesinde HBD Faiz geliri %14 arttı. Ödül havuzundan HBD kazanımlarının azaltılmasına karşın biraz daha HBD biriktirmeyi planlıyorum. HBD’nin fiyatı 1 doların çok üzerine çıktığı zaman birazını HIVE’a çevirip oy gücümü arttırmayı ya da 500 HBD biriktirdikten sonra elde edeceğim HBD’leri HIVE Oy Gücümü arttırmada düşünüyorum.

I achieved my second goal on HIVE, 1250 HP milestones, in September. My next goal is to achieve 1500 HP milestones. I reached 65 reputation in September and the next phase is to reach 66 reputation. I could increase my HIVE Power to 1271 HP and my reputation to 65.3 reputation in August.

Eylül ayında HIVE'daki ikinci hedefim olan 1250 HIVE oylama gücü kilometre taşına ulaştım. Bir sonraki hedefim 1500 HIVE oylama gücü kilometre taşına ulaşmak. Eylül ayında 65 repütasyona ulaştım ve bir sonraki adım ise 66 repütasyona ulaşmak. Eylül ayında HIVE oylama gücümü 1271 HP'a, repütasyonumu ise 65.3'e yükselttim.

From June on, I have started to share my first five Hive-Engine tokens staked in my wallet as well. I also analyze them in my HiveStats post. Here are my first five staked Hive-Engine tokens data that was collected from HiveStats for September:

Haziran ayından itibaren, Hive-Engine cüzdanımda kilitlediğim ilk beş token bilgilerini de paylaşmaya başladım. HiveStats yazımda bunları da analiz ediyorum. Ağustos ayı için HiveStats'dan alınan kilitlediğim ilk beş token bazı şöyledir:


https://hivestats.io/

During the 30-day period, Leo increased 7%, WAIV 3%, CENT 13% and POB 10%. The token named Meme ranks among top 5 tokens in this month due to the increase in its price. There have been significant increases particularly in CENT and POB in this period. Since the HiveStats ranking is based on the USD value of the tokens, the top 5 ranking is changeable. This month's Hive-Engine token earnings are equivalent to 2.52 HIVE.

30 günlük süreçte Leo %7, WAIV %3, CENT %13 ve POB %10 artış göstermiştir. Meme adlı token ise fiyatındaki artış nedeniyle bu ay ilk 5 sıralamasına girmiş. Bu süreçte özellikle CENT ve POB tokenlerinde önemli artışlar olmuştur. HiveStats sıralaması tokenlerin USD değerine göre olduğu için ilk 5 sıralaması değişkendir. Bu ayki Hive-Engine token kazancımın 2.52 HIVE'a denk gelmektedir.

I have been active almost everyday on HIVE since August 2021. 2022 has already been the year which I have shared the most posts, read the most posts, upvoted the most posts, received the most upvotes, commented on the most posts, and received the most comments on HIVE. I hope that I will realize much more and reach my next goals in 2022.

2021 Ağuston ayından itibaren hemen hemen hergün HIVE'de aktifim. 2022 yılı şimdiden HIVE'de en çok yazı paylaştığım, en çok yazı okuduğum, en çok paylaşıma oy verdiğim, en çok oy aldığım, paylaşımlara en çok yorum yaptığım ve en çok yorum aldığım yıl oldu. Umarım 2022 yılında daha fazlasını gerçekleştirip sonraki hedeflerime ulaşacağım.

I would like to thanks @LeoFinance team for the contributions to HiveStats. Hope to have more stats to write in the next monthly progress post. Thank you for reading.

HiveStats'a katkılarından dolayı @Leofinance ekibine teşekkür ederim. Umarım bir sonraki aylık gelişim yazısında yazacak daha fazla istatistiğim olur. Okuduğunuz için teşekkür ederim0
0
0.000
11 comments
avatar

Bu yazılarınızı çok sevdiğimi daha önce de söylemiştim. Keyifle okuyorum, çünkü bana bir şeyler katıyor. Hem yeni bilgiler hem de motivasyon kaynağı olarak. 👏🙏
Reputasyon puanı ile HP her zaman birlikte mi artıp azalıyorlar. Yoksa Repütasyonu artıran farklı bir kaynak mı var?

0
0
0.000
avatar

Aslinda power down yapmadikca HP ve reputasyon dogrusal ilerliyor diyebilirim. Reputasyonu arttiran aldigimiz oylardir. Oy aldikca da HIVE (HP) kazaniriz.

0
0
0.000
avatar

Anladım. Teşekkürler 🙏

0
0
0.000
avatar

Bu çok güzel bir gelişme, sizin adınıza çok sevindim. Umarım her ay bir öncekini aşarak devam edersiniz, iyi çalışmalar🙏

0
0
0.000
avatar

Tesekkurler, umarim hepimiz icin olur.

0
0
0.000
avatar

inşallah ben artık her gün post paylaşmaya çalışıyorum, çok ilerleme kaydettim, 7 ayda🤗

0
0
0.000
avatar

Evet dikkatimi çekti. Önemli olan burda kalici olup surekliligi saglamak.

0
0
0.000
avatar

Evet süreklilik, vakit ayırmak çok önemli. Uzun yıllar daha burada olacağım inşallah 😊🙏

0
0
0.000
avatar

Congratulations @videoaddiction! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s):

You got more than 7000 replies.
Your next target is to reach 7250 replies.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Be ready for the 10th edition of the Hive Power Up Month!
Hive Power Up Day - October 1st 2022
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!
0
0
0.000