DrugWars a budoucnost

in Česky!8 months ago

Hrajete ješt DrugWars? Já pořád pokračuju ve svém loterijním režimu. Dám jednu-dvě bitvy pro sichr, kdyby někdo dával gang job, pak nakoupím defenzivní budouvy a headquarters a dokoupím loterijní lístky a zbytek peněz hodím do heistu.

obrazek.png

Vesnice už nechávám běžet, stejně mi tam nemá nikdo nic moc co vzít. A i kdyby.... Vlastně už to hraju jen ze setrvačnosti a jednou az čas když vyhraju v loterii pár DWD, prodám je. Ta cena se stejně nějak pořád snižuje.

DrugWars byla zajímavá hra, člověk si mohl vyfightovat nějaké coiny navíc, bylo fajn jak český gang spolupracoval a koukám že pořád vede - nevím zda 63 je číslo značící vývoj headquarters nebo co? Počet uživatelů má víc Yakuza. Ale to je teď už asi jedno. Pan pistolka už to asi taky nehraje..nebo?

A co ten přechod na jiný server? To má tu hru nějak oživit? Já tam přecházet nebudu, to radši tu minutu denně zkusím využít nějak jinak.

A co vy? Hrajete ještě?

Sort:  

Tak nějak hrajeme...Teď se pokoušíme udržet @petrvl na druhým místě v prestige, jehož cyklus má dneska konec. Pak předpokládám, že to prostě přes prázdniny tak nějak uvadne a pokud se nestane nějakej zázrak, tak to všichni plynule opustíme. Už teď to hrajeme tak 3-4 :)

Myslím, že Drugwars nás mnohé stály kus života. A že jim mnozí věnujeme na rozloučenou samostatné články.

Jojo je to takové na rozloučenou pomalu 😀