Lone Robot - další "faucet" neboli krypto zadáče | 20 dolarů bonus

in Česky!8 months ago

Dva dny zpět jsem dostal na tip na nový "faucet" nebo službu chcete-li, která za vás automaticky obchoduje. Jmenuje se to Lone Robot.

Přiznám se bez mučení, že mi to přijde trochu jako blbost, ale co, s nějakým záložním emailem jsem se registroval. Do 20. 7. nabízí bonus 20 USD za registraci. To mě přesvědčilo, protože zrovna v době kdy jsou hacknuté Twitterové účty všech možných osobností od Obamy po Hoskinsona bych neposlal ani dolar do nějaké "nové" služby.

Co jsem udělal s těmi 20-ti dolary?

Aktivoval robota. A ten už začal trejdovat. Nebo se alespoň tak tváří. Za první den mi vydělal 15 centů, za druhý 14 centů. Pokud by to tak šlo dál a průměr by byl třeba těch 14 centů, za rok bych měl 51 dolarů! Z 20 dolarů. Tedy asi 250% z mého bonusu (nikoli tedy vkladu - sám jsem do toho nic nedal).

Výhody oproti faucetu? Nemusíte nic dělat - robot vše dělá sám

Pokud se zaregistrujete přes můj referal link, měl bych obdržet 6% z vašich investic.

obrazek.png

Můj zdroj hovoří o tom, že jde vybírat. Já to ještě nezkoušel. Osobně mi je to vcelku jedno, udělal jsem si registraci a nechám ho "trejdovat", za rok nebo za 5 let se na to podívám a uvidím, co jsem si vytrejdoval, pokud Lone Robot ještě bude fungovat. Když ne - moc neriskuju, nic tam neposílám, kromě emailu o mě toho moc neví. Za zkoušku to ale snad stojí.

Sort:  

Vidím, že robot pracuje jen 60 dnů, pak se (asi) bude muset obnovit. Otázka je, zda pak nebude chtít místo bonusu "opravdové" peníze.

je to možné, vyzkoušíme, uvidíme, nic neriskujeme :)

Hele, zkusil jsem použít Tvůj ref. se spamovým mailem... Ale provizi za investici ode mě nečekej ;) Peníze tam nepošlu.
Boty provozuju na 3C.exchange, ale tam mám peníze na burze a jede to přes API. Do noname podniku nic nepošlu ;)

třeba dostanu drobné i z té investované/bonusové dvacky :-)

To myslíš 3commas? To je placený ne? Exchange je jen na Binance? Kdysi bylo Free na Huobi, ale to zrušily. Tak aby to samé neudělali s Binance

3commas je tuším s Huobi free stále. Já začal používat https://3c.exchange, což je také free s tím, že ale zdroje vkládáš na jakýsi 3com subúčet u Binance. Ale zase tam fungují věci jako na Binance, třeba pokud máš BNB, tak jdou poplatky v BNB a se slevou.

Roboti aktivováni, tak uvidíme. Díky za odkaz.

Vyzkouším. Uvidím

Zaregistroval jsem se na Tebe. Dej vědět, jestli jsi s té darované dvacky něco dostal. Počítám, že za 60 dnů nám ten bonus "20 USD" zase odeberou. Budeme mít připsané +- 3 USD. Minimum pro stažení bude 10 USD... (Vůbec jsem nečetl podmínky. Odhaduji na základě vlastních zkušeností.)
Ale proč to nezkusit... Nejvýš mi na můj "fujmejl" bude chodit víc vyděračských dopisů a zlodějských nabídek...

Taky to tak vidím. Hlavně nic neposílat

Za registraci asi nic nedám, že. Jen mi přijde ten bonus dost podezřelý. Nevypadají jako tak silná společnost, jako Bybit. Navíc úspěšnost strategií klesá s počtem lidí, kteří ji využívají. Ale regnu se a uvidímě :)

No... Koukal jsem na net a prej aby bylo možno vybrat, je třeba nejdřív vložit. Někde rikaj 1usd min, jinde 5... Tak nevím. Cpát tam prachy se mi moc nechce