Чому я не буду дивитись футбол? (freewrite story) (UA)

in Team Ukraine2 months ago

Вчора, я вперше переглянув футбольний поєдинок з 20 березня 2020 року. Пройшло понад 5 місяців. Сказати що я сильно сумував за футболом, буде велике перебільшення. В мене зовсім не виникало ніякого бажання дивитись футбольні матчі знову, тим більш, що команда за яку я “хворію” (думаю це слово найбільш підходящий переклад слова болеть за кого-то), Динамо Київ, дуже довго не показувала гарної гри і не досягала гарних результатів. Якщо з результатами ще можна було миритись, то от з грою, від якої нудило я не бажав миритись.

Вчора відбувався поєдинок за суперкубок України в якому зійшлись 2 “гранди” українського футболу Динамо та Шахтар. Дуже несподівано для мене, в грі Динамо прослідковувалась тактична думка, навіть один гол був забитий після награної домашньої комбінації. Після цього матчу я можу сказати, що цей рік можна буде сміливо назвати роком відродження Київського Динамо, по крайній мірі, мені б так хотілось.

Основну ціль, що я переслідував під час перегляду матчу звернути увагу на свої відчуття під час та після перегляду матчу. Результат мене дуже неприємно здивував. Таке відчуття, що я сам був на полі і “хворів” незрозумілою хворобою, основними проявами якої були: підвищена емоційна збудженість, звуження свідомості, надцінність бажання дивитись над іншими справами та азарт. Розуміючи, що емоції, які я відчуваю під час перегляду футбольних поєдинків нічим не відрізняється від емоцій гри в комп'ютерні ігри, я буду уникати перегляду матчів, крім випадків, коли це буде супроводжуватись налагодженню соціальних звязківз важливими для мене людьми.

Чому? Як говорила дуже мудра людина, @nazavzhdy Життя одне. Воно досить коротке, щоб витрачати безцінний час на казна-що. За 90 хвилин, що я витратив на перегляд цього поєдинку я міг би зробити дуже багато речей, які принесли б мен значно більше користі ніж перегляд футбольного поєдинку. Не подумайте, я зовсім не жалкую, що подивився цей поєдинок. Якби я його не дивився, я б не згадав, чому раніше вирішив відмовитися від перегляду футбольних матчів.

IMG_20200225_194325.jpg

Взагалі, розуміння чому я роблю ту чи іншу справу, значно допомагає в будуванні самодисципліни і організації своєї праці. Це один з самих простих інструментів, що дозволяє поповнювати своє життя сенсом. Всіх вболівальників (думаю, російське слово “болельщиков” більш точно характеризує стан, в якому знаходиться людина) київського Динамо вітаю з перемогою, ви довго цього чекали - насолоджуйтесь.

"Life is the best "GAME". In this "GAME", there is no place for other games!"

create hive blockchain account

Not got an account yet? Sign up to Hive!

Posted in HIVEUAJoin Team Ukraine Social Media
image.pngJoin the community!image.pngTelegram Chat - Twitter

Sort:  

Ще Збірна скоро грати буде. і Динамо у Лізі Чемпіонів може пройде у груповий етап.

Обзори гляну, або в компанії друзів. Сам точно дивить не буду. Є цікавіші (і корисніші) речі, по крайній мірі для мене.

Раніше дуже багато часу проводив на футбольних стадіонах, але останні роки "футбол не той". Прийшло якесь розуміння абсурдності ситуації, коли починаєш усвідомлювати, за які кошти бігають футболісти. Для себе вирішив, що поки в нашому футболі не буде переходу (а не факт, що він і буде взагалі) від олігархічного до будування якихось бізнес-моделей, я буду утримуватись від футболу ) Набридло, що футбольні команди - це лише іграшки в руках олігархів. І ти не знаєш, хто в цьому сезоні "втомиться від футболу" і яка команда зникне з футбольної мапи країни.

Гарно сказано, чого тільки варте зникнення Дніпра з Металістом, я уже не кажу про менш відомі команди. Максимум, буду дивитись огляяди і то не впевнений :)

Правильно. Не дивився, і не буду.

:)

Привет, Леш)) Андрюха подрос, красавчик))))