Про - #contest (UA)

avatar

Привіт мої дорогі. Перемога в конкурсі від @ua-promoter надихнула мене, можливо навіть спонукала до написання цього повідомлення.

По-перше, я дуже вдячний @ua-promoter за перше місце, яке я отримав. Ще, хочу подякувати сам сервіс @ua-promoter – підтримка якого щоденно спонукає багатьох людей розміщати свої думки на блокчейні HIVE. Якщо вірити в «карму», то сервіс @ua-promoter – значно примножив її показник людині, яка його створила. Для мене, @ua-promoter – прекрасний приклад чудового сервіс, що виник на найблагороднішому із починань – бажанні підтримати і допомогти.

По-друге, мене дуже здивувала конкуренція в конкурсі, точніше – відсутність цієї конкуренції. 4 учасника на призовий фонд в 4250 гривень (біля 153 $). Як так, для кого вся ця підтримка, для кого такі конкурси? Відразу згадується анекдот про людину, яка цілими днями просила Бога, виграти в лотерею, аж доки в нього не закінчилось терпіння і він не сказав – «Та купи ж ти уже хоча б один лотерейний квиток».Як заключення. Тег #contest – справжній скарб як для тих, хто тільки починає свій шлях на HIVE, так і для тих, хто тут уже не перший рік. Особливо актуальним тег #contest може бути в тих моментах, коли не знаєш про що ж написати і для нових користувачів. Крім винагород, участь в конкурсах дає щось більше за матеріальну винагороду, те що ви отримаєте 100% від кожного конкурсу – увагу організатора конкурсу, що часом може бути значно цінніше будь-якого виграшу.

Буду радий, якщо ці прості істини стануть актуальними саме тут і зараз. Дякую всім за увагу.


image.png


Без имени1.jpg
0
0
0.000
6 comments
avatar

Я хотел поучаствовать, но решил что мой пост на гуглоукраинском будет глумлением над сообществом....

0
0
0.000
avatar

Можно было бы на руском или английском написать ... Укр язык здесь хоть и важен, но пренципиален.

0
0
0.000