The burden of waiting.

in Team Ukraine5 months ago

Коли в моєму житті виникає якась проблема, яку я не можу контролювати і вирішити, я починаю хвилюватись і “накручувати” себе всестороннім аналізом всіх можливих рішень даної проблеми. Думаю, багатьом моїм пацієнтам було б дивно почути від мене таку інформацію, адже я тим і займаюсь, що допомагаю знайти спосіб вирішити аналогічні проблеми. Давно в мене не було наскільки великих “проблем”, щоб я був занурений в них на протязі уже другої доби. Всі стандартні способи відволіктись та сконцентруватись на моменті “зараз”, поки закінчуються невдало. Не допоміг навіть самий сильний інструмент в моєму арсеналі - сон. В такі моменти найкращим виходом із своєї ситуації я бачу - найшвидше вирішення “проблеми”, щоб вона не давила на мене своїм тягарем очікування.

IMG_20190825_100959_Snapseed.jpg

Сам процес очікування часто буває значно складніший, чим самі наслідки будь-якої події. Парадоксально, але від мене майже нічого не залежить в цій ситуації. Все, о я міг би зробити - спокійно чекати. Але, як же можна “спокійно” чекати під тягарем очікування? От в такій непростій ситуації я опинився. Поки, найкращим вирішенням даної ситуації я бачу монотонну роботу, яка повинна відволікти та зайняти чимось руки і використовувати будь-які можливості, які неодмінно з'являться, щоб вирішити дану проблему. Ладно, прорвемось :)

10% від виплат даної статті я відправляю на своєрідний “депозитний” рахунок своєму синові @andruto. На мою думку заощадження на блокчейні HIVE буде набагато цікавішим за будь-який депозит, що я знаю.
I send 10% of the payments of this article to a kind of "deposit" account to my son @andruto. In my opinion, saving on the HIVE blockchain will be much more interesting than any deposit that I know of.

    Весь зміст створено автором за псевдонімом @cranium для однойменного блогу на блокчейні HIVE. Використання будь-яких матеріалів дозволено лише після погодження з автором.
    Все содержимое создано автором за псевдонимом @cranium для одноименного блога на блокчейне HIVE. использования любых материалов разрешено только после предварительного согласия автора. 
    All content was created by the author under the pseudonym @cranium for the blog of the same name on the HIVE blockchain. The use of any materials is allowed only after agreement with the author.

create hive blockchain account

Not got an account yet? Sign up to Hive!

AD

Ти вже вариш пиво? Щоб почати грати просто натисни на картинку. @cryptobrewmaster - перша криптогра на блокчейні, в яку можна грати без обов'язкових інвестицій!!!

Are you already brewing beer? To start playing just click on the picture. @cryptobrewmaster - the first blockchain cryptogame that can be played WITHOUT mandatory investment !!!

image.png

image.png
Posted in HIVEUAJoin Team Ukraine Social MediaVote Our Witness
image.pngJoin the community!image.pngTelegram Chat - TwitterInterview 4.png❤️🚀VOTE❤️🚀

Sort:  

In twitter -