To read? «Empire V» | Що почитати? "Empire V" Victor Pelevin

avatar

Добрий ранок дорогі читачі. Сьогодні я поділюсь “свіжими враженнями” після прослуховування дуже цікавої книги, яка мені дуже сподобалась. Це книга 2006 года “Empire V”, відомого автора Виктора Пелевина. Це друга розповідь Віктора Пелевіна, з якою я ознайомився. Мені сподобався стиль написання цього автора, тому я вже знайомлюсь з наступною книгою, про яку напишу, як тільки закінчу її прослуховування. Інформацію про книгу можна знайти тут, а про автора тут.

source

Щоб не спойлити зміст, я просто напишу свої враження після прослуховування Empire V:

  • книга видалась дуже цікавою із абсолютно непередбачуваним сюжетом, декілька разів я просто заслуховувався, та відкладав усі буденні справи, поки не закінчувався вільний час;
  • важко знайти книгу, з якою можна порівняти Empire V, тим більш враховуючи мій мізерний досвід на літературному поприщу. Але я наберусь нахабності і порівняю цю книгу з першим із “Дневным Дозором” Сергія Лук'яненко;
  • в книзі я знайшов велику кількість інформації, яку сміливо можна охарактеризувати, як езотерична;
  • прослідковується велика кількість прекрасно описаних, з психологічної точки зору, емоційних станів в головних героях.
  • на основі книги є фільм, який я обов'язково подивлюсь, як тільки знайду трішки вільного часу. Буде цікаво порівняти зміст книги з екранізацією.

Якщо вам подобається фантастика, з елементами містики - Empire V вам обов'язково сподобається, також книга не залишить байдужими людей, що люблять “філософські” книги. Дякую за Вашу увагу та підтримку.

"Life is the best "GAME". In this "GAME", there is no place for other games!"

create hive blockchain account

Not got an account yet? Sign up to Hive!

Posted in HIVEUAJoin Team Ukraine Social Media
image.pngJoin the community!image.pngTelegram Chat - Twitter0
0
0.000
6 comments
avatar

!BEER for the recommendation! I enjoyed Dozor's by Lukianinko but have foggy impressions about Pelevin. And I do like fiction so it is nice chance to get know Pelevin better :)

0
0
0.000
avatar

Пелевин подкупает своей прямотой, которая бывает очень пугающей. Точно не простое, но очень интересное чтиво.

0
0
0.000