Все відносно (freewrite story) (UA)

in Team Ukraine10 months ago

Сьогоднішній день приніс мені ще одне усвідомлення того, що поки буде можливість щось порівнювати, будь-що буде відносним. Не важливо що саме. Це може бути ваш керівник, який буде відносно кращий чи гірший попереднього чи взагалі керівника вашого знайомого. Це може бути недосмажений стейк, який для когось буде огидним, а комусь, хто радий навіть залишку чіпсів чи іншої їжі, що більшість викидає на смітник, справжньою мрією.

DSC_0174.JPG

Дивлячись на це своє згорблене фото, фото людини, яка фанатично займається своїми справами (якщо не помиляюсь в той момент я приймав участь в черговому турнірі), я намагаюсь для себе усвідомити наскільки цей образ “правильний”?. Як думаєте, яку відповідь я зміг дати собі? Правильно, все відносно.

За своє життя я вже здобув необхідні знання та навички, що допоможуть мені ніколи не нишпорити по смітникам в пошуках їжі. Хоча, як приклад “відносності” та “непередбачуваності” нашого життя, можливо саме нишпорення по смітникам буде єдиним можливим джерелом виживання після ядерної війни. Якщо, не дай Боже, відбудеться ядерна війна, нишпорення по смітникам буде більш відносно привабливим методом виживання ніж насилля чи вбивство інших людей. Напевно на цьому варто зупинити свій політ фантазії, хоча…

До чого я вів? Правильно, ні до чого. Цим і подобається мені стиль #freewrite, що став для мене таким цікавим. Це ніби море, куди я можу виплескувати свої думки та враження. Все ж таки повернусь до фото…

Дивлячись на те, наскільки я зосереджений, навіть можна сказати фанатичний, я радий, що все ж таки зміг зупинитись, зрозуміти що “Життя найкраща гра. В цій грі немає місця іншим іграм!”, і перестати грати в ігри. Оце так речення. Вперше таке зустрічаю, не впевнений що це правильно, тим більш сумніваюсь, що зможу його перекласти, тому це повідомлення буде тільки на українській. Думаю, “свої” мають зрозуміти.

І на завершення, про відносність фанатизму. Питання “гарно бути фанатом чи погано?” дуже схоже на це “м’ясо корисне чи ні?”. Розумію що все відносно, і в кожної здорової людини повинна бути своя думка з цього приводу. Свою думку я виражу так: “Вміння швидко перемикатись між різними подразниками, відносно краще фанатичної фіксації на одному подразнику”.

Думаю, вийшло непогане словоблуддя, хоча, все відносно:) Буду сподіватись, що далі буде виходити ще краще.

"Life is the best "GAME". In this "GAME", there is no place for other games!"

create hive blockchain account

Not got an account yet? Sign up to Hive!

Posted in HIVEUAJoin Team Ukraine Social Media
image.pngJoin the community!image.pngTelegram Chat - Twitter

Sort: