Splinterlands...

in LeoFinance5 months ago

Vzpomínka...

Vzhledem k mé obávané zapomětlivosti jsem úplně zapomněl na to, že jsem si někdy v počátcích Splinterlands za přispění @czechglobalhosts (nevíte náhodou někdo, kde je mu konec? Co @phortun, nevíš něco jako osoba mu tady asi nejbližší?) za 4 STEEMy koupil dva balíčky s celkem desíti kartami. Po nějaké další době jsem k tomu ještě přidal asi tak 6 balíčků za 12 steemu (dohromady to dělá teda investice 16 STEEMu celkem tedy 40 karet.

Na nějakou dobu jsem teda na to kvůli mé zapomětlivosti vyhodil z paměti, až jsem si na to teď po novém roce vzpomněl...

Prodej na peakmonsters.com

Vzhledem k tomu, že to vůbec nehraju, tak jsem to všechno chtěl prodat. Nějakou dobu to trvalo. Když jsem se pak podíval, co jsem za ně dostal nestačil jsem se divit. Něco málo přes $45. No velké překvapení, co vám budu povídat.

Co s tím?

Tak jsem si řekl, že by bylo fajn z toho mít i něco navíc - za část jsem koupil asi cca 210 HIVE a za zbytek jsem pak dokoupil 5 balíčků, ve kterých by mohlo být zase něco zajímavého k prodeji. Co jsem rozbalil a co za to posléze dostanu nazpět nevím, ale vím, že to byla tehdy dobrá investice :-).

1. balíček

Abrakadabra...
image.png

image.png

image.png
...špatné


2. balíček

image.png
...špatné


3. balíček

image.png
...špatné


4. balíček

image.png
...špatné


5. a poslední balíček

image.png
...špatné


Jak to dopadlo?

No kdybych to věděl, přikoupil bych spíše HIVE než jít do takového rizika...
No co už potvrzení, že hazard musíte dělat pouze s tím, že něco ztratíte. V tomto případě jsem dá se říci neztratil nic, ba právě naopak. ;-)

Sh

Posted Using LeoFinance Beta

Sort:  

!BEER


Hey @shebe, here is a little bit of BEER from @zirky for you. Enjoy it!

Learn how to earn FREE BEER each day by staking your BEER.

jo jednou si vzpomeneš i na DWD :)

No já si sem tam vzpomenu, a když si tak vzpomenu, podívám se, jak jsi mi sejmul "armádu". Neřeším, házím to na pak jako článek, že...

Posted Using LeoFinance Beta

no to nebylo záměrný, myslím že jednou jsem tě nešpehoval a ty jsi si tam něco postavil, ale jindy to je protože že nás farmí Max Musterman a ten by ti tu armádu nebo někdo jinej zmasil a chodil pro suroviny, takže já když vidím jdoucí útok na našeho neaktivního hráče tak mu předejdu vezmu suroviny a počkám si na ten útok a pošlu protiútok sekundu za ním aby jsme mu je zmasil až e vrátí domů s prázdnou .)

pokud teda občas hraješ tak buď dej vědět na Discortu že tam máš novou armádu a nebo raději tu armádu schovávej do bunkru, než bude dostatečná a farmáři si to rozmyslí :)

Jasně, říkal jsem v pohodě. Já to stejně nehraju. Jen si tam pak počkám na nějakou akci, kdy mi někdo sejme tu mou "velkou" armádu, a já to pak pinknu na steemit. Samozřejmě zlepšuji průběžně pantheon...

stačí ho zvyšovat jen do té doby než ti @drugwars acc bude dávat 40% hlas :)
jinak je snad lepší pro tuhle verzi hraní mít bunkr a když se přihlásíš tak udělat třeba jeden job a ten zveřejnit a pak zase armádu strčit do bunkru... :)

No to je zajímavý přístup. Bunkr vlastně ani neznám. Uvidím, možná se na to ještě kouknu.
PS: Jestli píšeš o kryptu, dej tam tag LEOFINANCE nebo LEO, ať ti pak jdou i LEO tokeny... Viděl jsem pár článků, které by si o to přímo říkaly, ale nedostaneš žádný LEO token, protože nemáš správný tag... 1 leo je teď nad $0,6!

Posted Using LeoFinance Beta

:) jo no ja jsme nějak s přechodem přestal používat všechny tyhle tokenový tagy, ale kouknu... dík...

To už jsi po přechodu? :-) No blbý fór, každopádně dávat tagy nezapomeň. Teda alespoň tag leofinance. Případně rovnou piš přes leofinance.io. Tam ty tagy ani psát nemusíš, dá tam tag sám.
Každopádně tam piš jen něco, co se alespoň trochu dotýká ekonomie, krypta atp...

@petrvl, stakeuj si ty LEO tokeny, které máš, bude aidrop za každý LP. Případně doporučuji něco delegovat na leo.voter. Za 1000 delegovaných HIVE teď dává 0,100 až 0,125 LEO... APR okolo 16 %.

Posted Using LeoFinance Beta

ok kouknu na to dík :)