Svět Leofinance, CUBdefi a další novinky

in LeoFinance3 months ago (edited)

Svět Leofinance, CUBdefi a další

Po strhujícím minulém týdnu, kdy spousta lidí se zaujetím popisuje nové veledílo od Leofinance se jménem CUBdefi, jsem se na chvíli taky rozjel, a napsal dokonce dva články. Oba byli o tom jak s CUBdefi začít, i když jste v Defi světě totálními nováčky (před všemi těmi zjištěními jsem jím byl taky). Po dvouhodinovém studování byl ale základ Defi v systému CUBdefi resp. všeobecně na Binance Smart chainu jasný.

Na úvod

Nyní zde mohu naznačit mé zjištění, poznatky, a i nějaké zajímavé odkazy, které Vám pomohou se do Defi (CUBdefi) světa pořádně dostat.
Předně bych chtěl poděkovat @edicted za spousty zajímavých článků, ze kterých jsem čerpal opravdu hodně. Lidí, kterým bych chtěl poděkovat je ale spousta, a všechny si ani nepamatuji. Každopádně, pokud budu dávat odkaz na nějaký článek, bude to i poděkování i autorovi tohoto článku.

Účinnost stakeování několikrát denně

Včera se objevil docela zajímavý článek od @swelker101 s excelovskou tabulkou, která Vám po zadání určitých parametrů vyhodí, kdy je pro vás nejlepší přehodit vydolované CUB zpět tam, odkud jste je vydolovali. Komu se to nechce číst, a navíc se mu ani nechce vyplňovat tyto parametry do tabulky, mohu jen říct, že při dnešních APR se určitě nevyplatí víc než jednou denně házet vydolované CUB tokeny zpět do FARMy ani do DENu. To byste museli mít více než 4000 $ v dané FARMě nebo DENu. Každopádně pro bohatší to není od věci, i když ušetřit pár dolarů na stovkách dolarů pro takové boháče asi nemá při té ztrátě času význam… Nevím no.

Kolik máte zainvestováno v CUBdefi celkem

V předchozím týdnu se ohledně CUBdefi objevilo pár nástrojů, jak zjistit, kolik toho máte vlastně kde nainvestováno. Základním je asi tento - pro předchozí text-odstavec dosti podstatná hračička. V ní je potřebné zadat do „Your address“ Vaši BSC adresu, se kterou CUBdefi komunikuje – vybírá poplatky, ukládá v ní tokeny… Do políčka „MasterChef address“ zadejte tuto adresu 0x227e79C83065edB8B954848c46ca50b96CB33E16. Router address (default to Pancakeswap) by měla být nastavena na PancakeSwap (0x05ff2b0db69458a0750badebc4f9e13add608c7f). Poté se objeví Vaše informace o peněžence. Moje jsou takovéto…

image.png

Podobnou věc ale přes Discord udělali @deathwing a @rishi. Informace jsou na očích a já nechci, aby někdo viděl mou BSC adresu. Proti gustu žádný dišputát. Článek o tomto je tady.

Cena za CUB token

Dneska jsem se konečně dostal přes článek od výše zmíněného @edicted na stránky, kde jsou krásně vidět turbulence tokenu CUB.
Pevně věřím, že se CUB najde někde u hodnoty 10 USD a pak už jen poběží s mírnými korekcemi až do konce světa 😊. Ale jsou zde lidi, kteří se nebojí ani částek okolo >30 USD. No to by byla pecka. Já věřím alespoň tomu, že to nespadne pod mou nákupku, která byla někde u hodnoty 3,8 USD.
image.png

ERC20 to BEP20 swaps

LEO Bridge je další novinkou – přes token wLEO, bLEO a LEO je možné směňovat všechny ERC20 a BEP20 tokeny (přes přenos na Binance.com). Jeden z „pokusných králíků“ psal o využití arbitráže – tím i využití tohoto „mostu“, napsal článek, kde popisoval to, jak z wLEO tokenů na Uniswap burze provedl kolečko wLEO, bLEO a LEO (ne však v tomto pořadí) a vydělal pěkný ranec za pár minut (no možná víc než půl hodiny, ale přece dosti rychle). I takové možnosti CUBdefi umožňuje… Reálně však @leofinance mluví o Leo bridge jako o něčem, co příjde v blízké budoucnosti.

Ostatní užitečné poklady, které jsem našel na Hive blockchainu

Mimo CUBdefi a trochu i mimo Leofinance je pak novinka od @themarkymark, kde je možné zjistit spousty zajímavých věcí ohledně Hive engine tokenů. Mimo jiné jsou to drobnosti jako třeba, kolik je výnosnost kurátorství na všech tokenech H-E (např. palnet, leo, neoxian, stem a všch ostatních, které vlastníte). Zde je třeba můj účet s kurátorstvím od Leofinance (token leo).
image.png

Tak to je vše pro dnešek vše. Věřím, že se některá z těchto informací bude pro Vás hodit.

PS: Kdyby náhodou někdo chtěl, předělal jsem si ten excel do češtiny, kdy jsem vylepšil i UI/UX… Hoďte si požadavek do komentářů.

Posted Using LeoFinance Beta

Sort:  

Jen k tomu discoru, můžeš si povídat přímo s botem F.R.I.A.D.A.Y pomocí DM

Díky, to by bylo fajn. Chtěl jsem to vyzkoušet, ale to vypisování mé adresy mne odradilo od dalšího zkoumání. Díky za tuto poznámku.

Posted Using LeoFinance Beta