Очікування... продовження. (real story) (UA)

in Team Ukraine3 months ago (edited)

Вчора, перед сном я написав коротке повідомлення, про планування. Основною думкою статті була фраза “Яким би не був бездоганним план, завжди знайдеться фактор, який внесе свої зовсім несподівані корективи”. Це повідомлення я написав під впливом очікування планової операції, яку сьогодні зробили моїй дружині.

IMG_20180713_170830.jpg

Після того, як 28 серпня я дізнався, що дружині необхідне оперативне втручання, мені було дуже складно думати про щось інше. Біля години назад, я розмовляв з нею після того, як вона відійшла від наркозу.

DSC_0026 10.jpg

Якщо чесно, то тільки після цією розмови, я вже остаточно зітхнув з полегшенням. Тепер найстрашніше залишилось позаду. Попереду місяць відновлення до повернення працездатності. Поки дружина знаходиться в лікарні мені на допомогу приїхала її мама та її сестра, щоб допомогти з наглядом за сином та по господарству, в той час поки я знаходжусь на роботі.

IMG_20191231_193430.jpg

Пишучи це повідомлення, я допиваю келих вина, який повинен остаточно розслабити мене, та думаю наскільки ж сильно я люблю свою дружину. Також виникають думки, на тему “Чому цінність речей усвідомлюється в повній мірі тільки тоді, коли є шанси втрати?”, чи “Чому ми так мало часу приділяємо тому, що дійсно важливе в нашому житті”. Бакал пустий, син покупаний та накормлений, напевно самий час іти спати.

IMG_20200716_200034.jpg

"Life is the best "GAME". In this "GAME", there is no place for other games!"

create hive blockchain account

Not got an account yet? Sign up to Hive!

Posted in HIVEUAJoin Team Ukraine Social Media
image.pngJoin the community!image.pngTelegram Chat - Twitter

Sort:  

Я дуже рада, що вже все позаду. Найкращі вітання дружині та нехай скоріше одужує і повертається до вас із синочком. Я бажаю вам здоров'я та затишку.

Дякую за підтримку. Обов'язково передам вітання.

Одужання та здоров'ячка.

Дякую!